10372 відвідувача онлайн
6 081 26

Тільки силою і посадками можна навести порядок в "Укрзалізниці", - Зеленський

Тільки силою і посадками можна навести порядок в "Укрзалізниці", - Зеленський

Акціонерне товариство "Укрзалізниця", яке є стратегічним підприємством України, більше не повинно брати незрозумілі кредити, а має налагоджувати співпрацю з серйозними приватними інвесторами, щоб не бути збитковим.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу президента, про це заявив Володимир Зеленський під час пресконференції.

"Зараз ми, перш за все уряд, знову тиснемо, щоб звільнити керівництво "Укрзалізниці". І це буде постійно, поки не зміняться всі ланки, починаючи з вищої, і до нижчих. Тому що це підприємство є банкрутом вже багато років. І тільки силою, посадками можна там навести порядок", - сказав президент.

Зеленський зазначив, що накопичення кредитів, які бралися в минулі роки під високі ставки, фактично призвело до банкрутства "Укрзалізниці".

"Укрзалізниця" має кредитну заборгованість на сотні мільйонів доларів. Вони брали кредити на 100, 200, 300 мільйонів доларів під 10-12%. До мене - при мені цього не було. На цьому заробляла та чи інша "прокладка", - сказав Зеленський і зазначив, що більше такого допускати не можна.

Топ коментарі
+11
И шармом диджея Насти и ее куколда СерЛеща
Только силой и посадками можно навести порядок в "Укрзализныце", - Зеленский - Цензор.НЕТ 9759
показати весь коментар
20.05.2021 16:39 Відповісти
+11
Только силой и посадками можно навести порядок в "Укрзализныце", - Зеленский - Цензор.НЕТ 4019
показати весь коментар
20.05.2021 16:46 Відповісти
+6
Какие посадки, в УЗ АТОвцев врядли найдесь. Садить некого... усе свои.
показати весь коментар
20.05.2021 16:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Совок, що з нього взяти? Сралін голодомором намагався навести лад у колгоспах, навів?
показати весь коментар
20.05.2021 16:38 Відповісти
только насильным повышением зарплат и посадками друзей в теплые кресла укрзализными...!
лещенко и найем - зуб дают что только так!
показати весь коментар
20.05.2021 16:43 Відповісти
И шармом диджея Насти и ее куколда СерЛеща
Только силой и посадками можно навести порядок в "Укрзализныце", - Зеленский - Цензор.НЕТ 9759
показати весь коментар
20.05.2021 16:39 Відповісти
Только силой и посадками можно навести порядок в "Укрзализныце", - Зеленский - Цензор.НЕТ 4019
показати весь коментар
20.05.2021 16:46 Відповісти
осталось продемонстрировать эту силу и применить - я за порядок
показати весь коментар
20.05.2021 16:40 Відповісти
Всё за порядок, у каждого своё понятие порядка..
показати весь коментар
20.05.2021 16:57 Відповісти
"Посадку давай!"

Только силой и посадками можно навести порядок в "Укрзализныце", - Зеленский - Цензор.НЕТ 3860
показати весь коментар
20.05.2021 16:40 Відповісти
Нафига, тогда, нужны эти?
Только силой и посадками можно навести порядок в "Укрзализныце", - Зеленский - Цензор.НЕТ 3575
показати весь коментар
20.05.2021 16:42 Відповісти
"Насадили"уже,пля...
показати весь коментар
20.05.2021 16:42 Відповісти
Какие посадки, в УЗ АТОвцев врядли найдесь. Садить некого... усе свои.
показати весь коментар
20.05.2021 16:42 Відповісти
Шоб вбити собаку,треба голову рубати,а не хвіст))
показати весь коментар
20.05.2021 16:43 Відповісти
Набсовет - хвост или голова?
показати весь коментар
20.05.2021 16:47 Відповісти
Только силой и посадками можно навести порядок в "Укрзализныце", - Зеленский - Цензор.НЕТ 1027
показати весь коментар
20.05.2021 16:48 Відповісти
сєрлєща нє трогать! он своє место чесно насосал
показати весь коментар
20.05.2021 16:48 Відповісти
Ще смоктав в попуредників...
ХАМелеОН!!
показати весь коментар
20.05.2021 16:55 Відповісти
Ніжно ніжкою Топнув?
показати весь коментар
20.05.2021 16:53 Відповісти
Ай біда...Підвищити зарплати і премії так і не спрацювало? Розганяйте наглядову раду с консфіскацією.
показати весь коментар
20.05.2021 16:55 Відповісти
Пока членограя с его шоблой не посадят порядка не будет ни в УЗ, ни в Украине
показати весь коментар
20.05.2021 16:58 Відповісти
УЗ кормушка для руководства УЗ и силовиков всех уровней.
показати весь коментар
20.05.2021 17:15 Відповісти
правильно.
показати весь коментар
20.05.2021 17:33 Відповісти
да на протяжении всей независимости только и дербанили эту УЗ, а бабки никто не хотел вкладывать ни в обновление парка и прочий ремонт, а сейчас когда и пути изношены более чем на 50% и подвижной состав, вспомнили ... ляди, ща и мвф подтянется - типа хотите денег, покупайте подвижной состав у прибалтов, он им не нужен, транзит то кончился, или еще какую аферу замутят, все эти приближенные к верхушке только и думают как хапнуть и свалить из страны, они то там не собираются жить
показати весь коментар
20.05.2021 17:52 Відповісти
Всех не пересадищь, там даже уборщицы УЗ обворовывают.
показати весь коментар
20.05.2021 17:58 Відповісти
да посадит их в СВ-вагон
показати весь коментар
20.05.2021 18:31 Відповісти
Спочатку знайди чесного суддю в Україні. Це не по роялю хріном бити.
показати весь коментар
20.05.2021 18:37 Відповісти
в Укрзализныце есть такой кадр, как сырожа. Так эта сырожа регулярно садится... на свою "вазу".
показати весь коментар
20.05.2021 18:54 Відповісти
Леща на нары!