11479 відвідувачів онлайн

РНБО готує санкції проти земельних махінаторів, - міністр агрополітики Лещенко

Про це під час виступу на форумі "Україна.30. Земля" заявив міністр аграрної політики Роман Лещенко, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, санкції підготували щодо людей, які займалися земельними махінаціями, зловживали правом, акумулювали величезні масиви землі.

"Ми мусимо припинити всі процеси несправедливого використання, вилучення та перепродажу земель", - сказав Лещенко.

Міністр зазначив, що у вирішенні ситуацій, коли земля була придбана в незаконний спосіб, задіяні всі координати правоохоронної системи.

"Ми готові надавати всю необхідну інформацію для встановлення справедливості. Крадіжка землі не має термінів давності", - додав міністр.

Топ коментарі
+4
А уголовное наказание уже отменили? СНБО вместо него?
показати весь коментар
25.05.2021 11:06 Відповісти
+3
"Також знайшли цікаве рішення, яке дозволить наступної зими зменшити тарифи на тепло майже на половину. Це буде дійсно окрема програма. Ми готуємо цю інформацію. Готуємо етапи, що буде зроблено, які кошти будуть виділені. Це точно буде не за ваші кошти", зебобики. Как бы здесь, зебобики, не вышло так же. Искали, нашли, сели и заплакали....
показати весь коментар
25.05.2021 11:05 Відповісти
+3
Значит, никого судить, садить и конфисковывать не собираются?
Понятненько...
показати весь коментар
25.05.2021 11:06 Відповісти

Завантаження...