11052 відвідувача онлайн
18 381 127

Зеркаль пішла з "Нафтогазу"

Про це Зеркаль повідомила виданню "НВ", інформує Цензор.НЕТ.

"Трудова книжка вже у мене на руках", - сказала Зеркаль.

За її словами, поточна ситуація навколо Північного потоку-2 вкрай непроста, але "вікно можливостей для України ще не закрито".

"Я щиро вірю, що зараз вікно можливостей для України ще не закрито. За об'єднання зусиль всіх міжнародних союзників і активного включення президента, Україна може в певній мірі знизити свої потенційні втрати. Але для цього важлива активна і скоординована робота всіх, кому важлива незалежна Україна, яка розвивається європейським шляхом", - сказала Зеркаль.

Ексзаступниця міністра закордонних справ Зеркаль з травня 2020 року очолювала організацію роботи і супровід міжнародних арбітражів та іноземних судових і виконавчих проваджень групи в спорах із ПАТ "Газпром" і в справах проти Російської Федерації, які до її приходу курирував нинішній глава "Нафтогазу" Юрій Вітренко.

Топ коментарі
+40
Зеркаль ушла из "Нафтогаза" - Цензор.НЕТ 2019
показати весь коментар
26.05.2021 17:05 Відповісти
+38
Людина, яка так потрібна зараз на фронті дипломатичних перемовин.
показати весь коментар
26.05.2021 17:05 Відповісти
+27
ага, Лана виновата сама. И Петя еще немножко. Но только не верхвный ЗЫбил, который утром покупает электричество в свинорашке, днем заглядывает в атчько }{уйлу, а вечером учит Байдена как ему не слить СП2
показати весь коментар
26.05.2021 17:17 Відповісти

Завантаження...