12987 відвідувачів онлайн
4 668 63

Розробляється законопроєкт про вільну економічну зону в Донецькій і Луганській областях, - "слуга народу" Арахамія

Розробляється законопроєкт про вільну економічну зону в Донецькій і Луганській областях, - "слуга народу" Арахамія

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив про підготовку законопроєкту щодо створення вільної економічної зони на контрольованих України територіях Донецької та Луганської областей.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це Арахамія повідомив на інвестфорумі в Дніпрі.

"У планах також розробляються законопроекти про вільну економічну зону на контрольованих територіях Донецької та Луганської областей, де буде багато заохочувальних механізмів", - зазначив парламентарій.

Нагадаємо, 25 жовтня 2020 року, під час місцевих виборів, виборцям біля дільниць задавали "5 запитань від президента", одне з яких стосувалося введення вільної економічної зони на Донбасі. Партія "Слуга народу", яка виступила замовником опитування, ініційованого Володимиром Зеленським, оприлюднила лише попередні результати підрахунку відповідей. 26 жовтня, коли було оброблено 74% анкет, на друге питання щодо ВЕЗ на Донбасі відповіді розділилися майже порівну: 46,70% підтримали, 46,48% висловилися проти.

Топ коментарі
+41
Від України і її законів.
показати весь коментар
27.05.2021 11:59 Відповісти
+26
Прости, Господи! Але як на мене, то там має бути зона за колючим дротом.
показати весь коментар
27.05.2021 11:57 Відповісти
+20
А чем провинились Запорожская, Днепропетровская, Херсонская, Николаевская ..., весь центр Украины, западные области нашей страны, да и вся страна в целом? Снова играем на прикорм врагов моей страны за счет ее бюджета? Позор, страшный ЗЕпозор.
показати весь коментар
27.05.2021 12:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зона свободная от чего?
показати весь коментар
27.05.2021 11:56 Відповісти
Від України і її законів.
показати весь коментар
27.05.2021 11:59 Відповісти
Така собі чорна дірка. Вільна не лише від Українського законодавства, але й податкової системи. Але яка буде справно всмоктувати гроші українських платників податків. Бо я ніколи не повірю, що туди підуть зарубіжні інвестиції.
показати весь коментар
27.05.2021 12:34 Відповісти
Там екологічна катастрофа, подолання якої вимагає міліардів доларів капіталовкладенть, не кажучи про нарід, з українськими і курячими паспортами, переселенців з мордора, терористів, яких планують видати за нарідну поліцію і т.д, і т.п.
Іноземці це прекрасно розуміють. Як і те, що МВФ пішла з України, "забравши" гарантії безпеки капіталовкладень.
Пліснява готує чорну діру для мордору, та іншого криміналітету.
Не забуваймо і про ігрове законодавство, розмови про легалізацію проституції, наркоти, а там і зборї.
З України планують зробити кримінальну помийку- відмийку.
Наобирали, дИбіли.
показати весь коментар
27.05.2021 12:42 Відповісти
Прости, Господи! Але як на мене, то там має бути зона за колючим дротом.
показати весь коментар
27.05.2021 11:57 Відповісти
можно еще ров вокруг зоны поглубже и пошире
показати весь коментар
27.05.2021 12:15 Відповісти
А в ров голодных крокодилов.
показати весь коментар
27.05.2021 13:31 Відповісти
Морозосійкої породи.
показати весь коментар
27.05.2021 14:44 Відповісти
Когда то Ю.Тимошенко такое предлагала, так на нее начали шуметь за это.
показати весь коментар
27.05.2021 13:06 Відповісти
Не порівнюйте те, що не порівнюється. Хіба Донбас часів Тимошенко і часів пушиліних-пасічників-моторол-захарченків це одне і теж?(((
показати весь коментар
27.05.2021 13:10 Відповісти
Брехня! Когда ЮВТ стала премьером, она сделала все, чтоб эти "черные дыры украинской экономики" прекратили сществование.
Очень хорошо помню какой тогда вой подняли рыговонялы и особенно любый друзь Дрища некий Кинах.
показати весь коментар
27.05.2021 14:41 Відповісти
Логічніше було б ввести таку зону на заході країни але мудрагелям із базарів видно краще.
показати весь коментар
27.05.2021 11:57 Відповісти
На заході вона теж не потрібна. Нам досить вільного Криму.
показати весь коментар
27.05.2021 13:12 Відповісти
Дно треба прилаштувати до ваших ініціатив великого крадівництва(((
показати весь коментар
27.05.2021 11:59 Відповісти
Вільної, від здорового глузду???
показати весь коментар
27.05.2021 11:59 Відповісти
Як можна вводити «свобідну економічну зону» в регіоні, де добувають вугілля!? Добуток вугілля, в цілому світі- збиткова для держави галузь виробництва!
показати весь коментар
27.05.2021 11:59 Відповісти
Уже було при Кучмі... На цьому піднялись всі місцеві олігархи - Ахметов, Тарута, Бойко (той що з Маріуполя), Щербань...
показати весь коментар
27.05.2021 12:00 Відповісти
Тепер планують піднятися ВАЗеленський, дерьмак, подляк, аферістович з хламідією та іншим пліснявим ге.
показати весь коментар
27.05.2021 12:03 Відповісти
Юрий Бойко? Из Горловки.
показати весь коментар
27.05.2021 13:08 Відповісти
Мова про директора маріупольського комбінату ім Ілліча.
показати весь коментар
27.05.2021 13:13 Відповісти
А чем провинились Запорожская, Днепропетровская, Херсонская, Николаевская ..., весь центр Украины, западные области нашей страны, да и вся страна в целом? Снова играем на прикорм врагов моей страны за счет ее бюджета? Позор, страшный ЗЕпозор.
показати весь коментар
27.05.2021 12:01 Відповісти
Как ето чєм? Народних рєспублік нє сдєлалі.
Собствєнно, ето рєшеніє Зє направлєно на мотівацию житєлєй рєгіонов к "народним рєспублікам"
показати весь коментар
27.05.2021 12:14 Відповісти
Пліснява вже не знає, якими благами закидати окупантів та їх посіпак? Головне, щоб не за рахунок мордора, а за рахунок "мудрого" наріду, бо фуйло Абідется.
показати весь коментар
27.05.2021 12:01 Відповісти
зеля таки прогинається перед пуйлом,
робить з України офшорну чорну діру,
через яку буде прохід в тайожений союз
показати весь коментар
27.05.2021 12:01 Відповісти
Но вы же голосовали за него гражданин , вы согласны были на его действия .
Вот и все кино
показати весь коментар
27.05.2021 12:14 Відповісти
А можно убрать из закона слова "свободная и экономическая"?
Нужно организовать офшор для ЕС!
показати весь коментар
27.05.2021 12:04 Відповісти
Правильно. Война или мир - неважно. Главное - транспорт наркотиков !
показати весь коментар
27.05.2021 12:06 Відповісти
Клоуни створюють чорну діру для контрабанди з паРаші і Середньої Азії через ОРДЛО.
показати весь коментар
27.05.2021 12:09 Відповісти
За это в 2019 году проголосовало аж 73 % идиотов в Украине.
Значит они этого хотели . А как иначе ?
показати весь коментар
27.05.2021 12:16 Відповісти
46%.
показати весь коментар
27.05.2021 12:32 Відповісти
Вони хотіли не цього. Бидло73% бігло голосувати, бо Зеля посадить Пороха.
показати весь коментар
27.05.2021 12:55 Відповісти
Це вже ми проходили, крім тотальної корупції і появи олігархів нічого не відбулося. ЗІ Краще легалізуйте маріхуану.)))
показати весь коментар
27.05.2021 12:09 Відповісти
торговля на крови для лохов, которые выбрали зе
показати весь коментар
27.05.2021 12:10 Відповісти
Дорогие украинцы , вашими руками , теми что голосовали ЗЕ сдаёт Вас в рабство России .
С какой это статьи донбасяго должно иметь преимущество перед Харьковом или Черкассами например ?
показати весь коментар
27.05.2021 12:12 Відповісти
Ну , что ? Можно открывать шампанское за победу ху и ла на вами украинцы ?
Как и ожидалось ЗЕ сдал вас .
Ещё осталось улицы назвать в честь гиви и Моторола и праздновать их день рождения ?
показати весь коментар
27.05.2021 12:19 Відповісти
Разрабатывается законопроект о свободной экономической зоне в Донецкой и Луганской областях, - "слуга народа" Арахамия -- правильно , зона чёрной дыри
показати весь коментар
27.05.2021 12:22 Відповісти
Государство в государстве для бабушки Бени?
показати весь коментар
27.05.2021 12:26 Відповісти
Це черговий щлях до дезінтеграції України якого так домагаются в москві.і ще олігархи які зареєструют свій бізнес там будуть звільнені від податків ,кому це треба ?
показати весь коментар
27.05.2021 12:41 Відповісти
"У планах також розробляються законопроекти про вільну економічну зону на контрольованих територіях Донецької та Луганської областей, де буде багато заохочувальних механізмів", - зазначив парламентарій. Джерело: https://censor.net/ua/n3267768

Арахамія, що називається проснувся)

В Лугандонії вже з 2014 року суцільна "вільна економічна зона", тобто вільна від економіки і законів, в підсумку одна зона з озброєними орками в якості інвест-нянь)
показати весь коментар
27.05.2021 12:45 Відповісти
Боже, храни Украину!
показати весь коментар
27.05.2021 12:49 Відповісти
За что гибнут люди в окопах? За свободную от налогов зону? Да подпишите уже акт капитуляции перед "Л/ДНР" и будем всей Украиной пахать на восстановление того, что порезали на металл, вывезли в рашу, разбили, разворовали кормильцы в пьяном кураже. (Помним Метро). Не стесняйтесь. И наши дети, внуки, правнуки будут пахать на кормильцев. Никогда Украина не станет нормальной зажиточной страной с такими идеями.
показати весь коментар
27.05.2021 12:53 Відповісти
Закон во имя России или как сдать Украину, второй закон - это пенсии обдроченцам. Вот что готовит «украинский» янелохи и его команда предателей
показати весь коментар
27.05.2021 12:54 Відповісти
разробатывать нужно Украину без ахметова
показати весь коментар
27.05.2021 12:56 Відповісти
то то у нас донецкие улыбаются и говорят, что теперь вы ка..клы нам вечно должны будете...))
показати весь коментар
27.05.2021 13:01 Відповісти
Ну вот, там будет разрабатываться зона, а у налогоплательщиков остальной Украины будут разрабатывать очко.
показати весь коментар
27.05.2021 13:05 Відповісти
От араХАМии завоняло особым статусом...
показати весь коментар
27.05.2021 13:07 Відповісти
И вот еще одна хотелка от Путина. Так что сдача национальных интересов идет по плану.
показати весь коментар
27.05.2021 13:13 Відповісти
за какие заслуги?
показати весь коментар
27.05.2021 13:24 Відповісти
Жерти з бюджету і не сплачувати податків!
Ну афігєнно же!
показати весь коментар
27.05.2021 13:30 Відповісти
Дебилы, хотите получить, еще 22 "народных республик"????))))) чувствую зелики еще столько говна за оставшиеся три года оставят после себя, что потом уже будет не разгрести.
показати весь коментар
27.05.2021 13:32 Відповісти
Очередная кормушка для избранных. Мы это уже проходили.
показати весь коментар
27.05.2021 13:49 Відповісти
На основе псевдоопроса, в котором поровну распределились "голоса" за своб. экон. зоны, разрабатывают такой закон. Тупишь арахамия.
показати весь коментар
27.05.2021 13:51 Відповісти
Кровосіся з чучмою робили вже раз. І євнуховощ робив зст. Знову на ті ж граблі?
показати весь коментар
27.05.2021 13:57 Відповісти
Розробляється законопроєкт про вільну економічну зону в Донецькій і Луганській областях, - "слуга народу" Арахамія - Цензор.НЕТ 7635Повсякденні будні вільної бандитської економічної зони на Донбасі.
показати весь коментар
27.05.2021 14:01 Відповісти
Глава фракции "Слуга народа" Давид Арахамия заявил о подготовке законопроекта касательно создания свободной экономической зоны на контролируемых Украиной территориях Донецкой и Луганской областей. Источник: https://censor.net/ru/n3267768

ДЕБІЛИ - ВИ ЩЕ В ПРИПЯТІ ВІДКРИЙТЕ ЕКОНОМІЧНУ ЗОНУ

Розробляється законопроєкт про вільну економічну зону в Донецькій і Луганській областях, - "слуга народу" Арахамія - Цензор.НЕТ 444
показати весь коментар
27.05.2021 14:08 Відповісти
Це майбутнє Донецька і Луганська -

Розробляється законопроєкт про вільну економічну зону в Донецькій і Луганській областях, - "слуга народу" Арахамія - Цензор.НЕТ 6827
показати весь коментар
27.05.2021 14:10 Відповісти
Я прозрел , что бы у нас ввели что то наподобие свободной экономической зоны , надо попытаться провозгласить Киевскую народную республику
показати весь коментар
27.05.2021 14:10 Відповісти
Не нравится мне это, ой не нравится!
показати весь коментар
27.05.2021 14:33 Відповісти
Все это уже было в Приднестровье и при Януковиче , просто отмывка темного нала и т.д
показати весь коментар
27.05.2021 14:46 Відповісти
В планах также разрабатываются законопроекты о свободной экономической зоне на контролируемых территориях Донецкой и Луганской областей, где будет много поощрительных механизмов"-для рашистской "тихой " оккупации поощерения нужны, ибо больше никто в мире в такие территории монеты вкладывать не будет
показати весь коментар
27.05.2021 15:00 Відповісти
Идиоты .Зона только за колючей проволокой .
показати весь коментар
27.05.2021 15:37 Відповісти
Идиоты .Зона только за колючей проволокой .
показати весь коментар
27.05.2021 15:38 Відповісти
Компенсація Ахметову за економічні втрати та плата за лояльність до влади.
Я думаю не треба пояснювати, що компенсувати збитки будемо ми з наших кишень
показати весь коментар
27.05.2021 17:42 Відповісти