11490 відвідувачів онлайн

Facebook більше не видалятиме публікації про лабораторне походження COVID-19

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомляє Associated Press.

"Ми продовжуємо працювати з експертами з охорони здоров'я, щоб йти в ногу з мінливою природою пандемії і регулярно оновлювати нашу політику, коли з'являються нові факти і тренди", - заявив віцепрезидент Facebook Гай Розен.

У лютому 2021 р. компанія оголосила, що забороняє писати пости, в яких йдеться про те, що коронавірус був нібито створений у китайській лабораторії, а також про неефективність або отруйність вакцин. Але після того, як президент США Джо Байден попросив розвідку "подвоїти" зусилля з пошуку джерела COVID-19, і в числі іншого розглянути "питання щодо Китаю", компанія вирішила переглянути свою політику.

Група експертів ВООЗ раніше відвідала Уханьський інститут вірусології. У доповіді про результати відвідування був зроблений висновок, що витік вірусів з лабораторії інституту "вкрай малоймовірний".

Однак американські ЗМІ раніше в травні повідомляли, що розвідслужби США вивчають повідомлення про те, що в 2019 році, ще до того, як влада Китаю повідомила про перший випадок коронавірусу, в лабораторії в Ухані сильно захворіли кілька співробітників. У Китаї цю версію відкинули.

Топ коментарі
+9
О, да? Фейсбук милостиво соизволил позволить холопам писать что они думают...
показати весь коментар
28.05.2021 09:26 Відповісти
+7
а шо ж такое, китай перестал платить цукенбергу за удаление такой неудобной информации?
показати весь коментар
28.05.2021 09:18 Відповісти
+7
Потому что нада быть полным зебилом, что бы поверить, что коронавирус появился из-за того, что бабуся в поселке Вухань скушала летучего кажана. 5000 лет китайской цивилизации, всю жизнь они жрали этих мышей, а венцом в цепи эволюции вируса стала какая-то бабуся
показати весь коментар
28.05.2021 09:22 Відповісти

Завантаження...