5727 відвідувачів онлайн

Вакцинація працівників освіти може стати обов'язковою, як допуск до професії, - Шкарлет

Вакцинація працівників освіти може стати обов'язковою, як допуск до професії, - Шкарлет

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет допускає введення в майбутньому обов'язкової вакцинації для працівників освіти як допуску до професії.

Про це він заявив на пресконференції під час Всеукраїнського форуму "Україна 30. Освіта і наука" у вівторок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"У рамках подальшого життя ми все одно будемо розглядати: як у кухарів є обов'язкові вимоги про наявність санітарної книжки або інші додаткові елементи допуску до професії. Можливо, якщо дійсно невакцинована людина, як сьогодні в Європу тільки вакцинованих на відпочинок пускають. Це дуже важливо - дуже велика аудиторія, яка може давати небезпеку. Можливо, як допуск до професії, буде обов'язковий елемент вакцинації", - сказав Шкарлет.

У той же час міністр зазначив, що є люди, які мають протипоказання до вакцинації.

Топ коментарі
+9
Да ты шо?! Это такое в Конституции написано? Шариковы-Швондеры во власти, тупорылые инфузории.....
показати весь коментар
01.06.2021 12:19 Відповісти
+7
Ти спочатку дай їм обіцяну зарплату в 4 тищі долярів.
показати весь коментар
01.06.2021 12:21 Відповісти
+6
Вакцинировать ссуку спутником пять ...раз!!!!!
показати весь коментар
01.06.2021 12:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну хоть что-то умное .
показати весь коментар
01.06.2021 12:19 Відповісти
Да ты шо?! Это такое в Конституции написано? Шариковы-Швондеры во власти, тупорылые инфузории.....
показати весь коментар
01.06.2021 12:19 Відповісти
Це прописано в законі про захист населення від інфекц. хвор... від 2011-го року, залишилось лише внести це ширєво до планової вакцинації.
показати весь коментар
01.06.2021 12:36 Відповісти
В ЗАКОНЕ НАПИСАНО, что ЗАПРЕЩЕНО проводить опыты на пациенте !
А все прививки от ковид19 - экспериментальные не прошедшие полного цикла испытаний ! А значит - это ОПЫТЫ !
показати весь коментар
01.06.2021 13:27 Відповісти
Не кипишуй. Фаза испытаний на 18-80 летних для тех вакцин завершена. Сейсас Пфайзер закончил по 12-18-летним и их в США начали прививать. Долго идут испытания на беременных. Так что беременных учителей и старше 80 можно прививать по желанию, а младше 18 там быть не должно.
Израиль всех взрослых привил и все норм.
показати весь коментар
01.06.2021 14:20 Відповісти
1е - где Пфайзер и мы ?
2-е если я не ошибаюсь, то это не полный цикл испытаний.. а по "ускоренную курсу"..., в связи с "сложившейся ситуацией"... Так что как не крути - люди на себе это все испытывают...
3- "нормально" или нет - будет известно даже не "завтра"...
показати весь коментар
01.06.2021 14:39 Відповісти
1. https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/17/7293734/ "До кінця травня в Україну мають прибути більш ніж 473 тисячі доз вакцини Pfizer в межах ініціативи COVAX. Її отримають працівники закладів освіти".
2. Фаза испытаний на 18-80 летних для тех вакцин завершена. Сейсас Пфайзер закончил по 12-18-летним и их в США начали прививать. Долго идут испытания на беременных.
3. Когда по-твоему? через 5 поколений? через 10? Когда каждый день затягивания с вакцинацией даже израилю с 10-миллионным населением и отличной медициной стоил несколько десятков жизней...
показати весь коментар
01.06.2021 14:47 Відповісти
вчителів Києва сьогодні почали прививати саме пфайзером.
показати весь коментар
01.06.2021 15:07 Відповісти
Ну это еще более менее. но пусть им же сделают и 2ю прививку... а не заменят на что то другое...
показати весь коментар
01.06.2021 15:23 Відповісти
Ти спочатку дай їм обіцяну зарплату в 4 тищі долярів.
показати весь коментар
01.06.2021 12:21 Відповісти
И проценты за недоданное...
показати весь коментар
01.06.2021 13:23 Відповісти
Вакцинировать ссуку спутником пять ...раз!!!!!
показати весь коментар
01.06.2021 12:21 Відповісти
Поки що не на часі. От як вакцинація буде платною, тоді потрібно зробити її обов'язковою. Для всіх, в кого ще залишилися гроші.
показати весь коментар
01.06.2021 12:22 Відповісти
вчителям це грозить, вони бюджетники.
показати весь коментар
01.06.2021 15:07 Відповісти
А шо, бюджетники не люди? Може їм ще треба портрет зешмарклі на лобі витатуювати?
показати весь коментар
02.06.2021 09:08 Відповісти
вакцинация может стать обязательной, как допуск к выходу из карцера...
показати весь коментар
01.06.2021 12:24 Відповісти
Чергова дурня!
1.Якщо учні вакціновані (тобто захищені імунно) то чого ім тоді боятися невакцінованих вчителів?
2.А право людини на вибір забули? Чи перетворюємся на глобальний совкоГУЛАГ?
показати весь коментар
01.06.2021 12:24 Відповісти
а де учні вакциновані???
показати весь коментар
01.06.2021 15:08 Відповісти
Вакцинация работников образования может стать обязательной, как допуск к профессии, - Шкарлет - Цензор.НЕТ 6356
показати весь коментар
01.06.2021 12:26 Відповісти
У нас на предприятии идет вакцинация,из 150человек,согласились7!знакомый военный,прививают насильно!учителей тоже хотят насильно!в этом есть интерес,только нетех кого колят.
показати весь коментар
01.06.2021 12:27 Відповісти
Ето дискриминация человека по профессиональному признаку. Нарушение конституции.
показати весь коментар
01.06.2021 12:27 Відповісти
А водительские права какая дискриминация... А медкнижки и медосмотры у работникоа общепита... А раздельные туалеты и раздевалки - дискриминация по половому признаку... Для Вас просто поле непаханое...
показати весь коментар
01.06.2021 14:23 Відповісти
Ну а тут вы клоуны совсем ох*ели. Запрет на профессии по Гейтсу? Нация бесплатных подопытных морских свинок которым даже за эксперимент над собой не платят денег...
показати весь коментар
01.06.2021 12:28 Відповісти
может стать / а может и не стать. Шкарлет как бы заботится о украинцах. Но что
Строительство президентского (!) Университета обойдется в 7,2 млрд грн ,Шкарлет-ворюга знает точно.
показати весь коментар
01.06.2021 12:28 Відповісти
цікаво, а чим збираються вакцинувати освітян? Якщо Пфайзером - це одне, якщо фуфломіцином - це інше..
показати весь коментар
01.06.2021 12:31 Відповісти
Разумеется фуфломецином...пфайзер он только для избранных.. чинуш...депутатов...и их семейств..
показати весь коментар
01.06.2021 12:44 Відповісти
За таку зарплату та ще й побути морською свинкою, колючи себе якоюсь неперевіреною "вакциною" сумнівної якості та ефективності? Хаха. Тоді нехай сам собі вколе і йде вчити дітей у школі за копійки. Зараз і так вчителі не дуже прагнуть в державні школи влаштовуватись, а тепер буде й поготів
показати весь коментар
01.06.2021 13:16 Відповісти
Ну, в Израиле всех взрослых привили и все нормально.

June 1 (GMT)
Updates

8 new cases in https://www.worldometers.info/coronavirus/country/israel/ Israel [https://datadashboard.health.gov.il/COVID-19/general source ]
показати весь коментар
01.06.2021 14:49 Відповісти
А у нас

June 1 (GMT)
Updates

2,137 new cases and 163 new deaths in https://www.worldometers.info/coronavirus/country/ukraine/ Ukraine [https://covid19.rnbo.gov.ua/ source ]
Даже учитывая разницу в 4 раза по населению у нас пипец. Такчто кто морские свинки - это еще вопрос...
показати весь коментар
01.06.2021 14:52 Відповісти
"Вакцинація працівників освіти може стати обов'язковою, як допуск до професії, - Шкарлет"-Кримінальний кодекс України
https://kodeksy.com.ua/kriminal_nij_kodeks_ukraini/statja-442.htm Стаття 442. Геноцид
2. Публічні заклики до геноциду, а також виготовлення матеріалів із закликами до геноциду з метою їх розповсюдження або розповсюдження таких матеріалів -

караються арештом на строк до шести місяців або позбавленням волі на строк до п'яти років.
ЗеЛені ганґлії навіть не усвідомлюють що творять. Це ще дуже легка відповідальність але є альтернатива- суд Лінча!
показати весь коментар
01.06.2021 14:51 Відповісти