5425 відвідувачів онлайн
7 753 21

Російського опозиційного політика Гудкова затримали і відправили в СІЗО

Російського опозиційного політика Гудкова затримали і відправили в СІЗО

За версією влади, він 6 років тому не заплатив за оренду приміщення. Гудкову загрожує до п'яти років позбавлення волі. За словами батька політика, фірма-орендар давно збанкрутувала, а про заборгованість його син дізнався тільки у вівторок вранці.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Радіо Свобода".

Вдома у Дмитра Гудкова пройшли обшуки. Самого опозиційного політика відправили під варту на дві доби, до того як суд обере йому запобіжний захід. Як підозрювану у цій же справі затримали тітку політика Ірину Єрмілову.

За інформацією ЗМІ, кримінальну справу порушили через несплату боргу за договором оренди нежитлового приміщення у мерії Москви в 2015 році. Потерпілим проходить власник приміщення - департамент міського майна столиці. Батько політика, колишній депутат Держдуми Геннадій Гудков, повідомив журналістам, що йдеться про підвал, за оренду якого, за версією слідства, його син заборгував кілька мільйонів рублів. Однак за словами Гудкова-старшого, фірма-орендар давно збанкрутувала, приміщення повернули владі Москви, а про таку заборгованість син дізнався тільки у вівторок вранці.

Гудкови вважають кримінальну справу політично мотивованою. На їхнє переконання, її заведено для того, щоб не дати Дмитру брати участь у майбутніх виборах у Держдуму.

Топ коментарі
+10
- Ваня!
- б...дъ..4 утра, чего тебе?
- У соседей обыск Иван, у Гудковых! а вдруг и к нам?
- Вдруг только пук, дурья твоя башка, ложись.
- Наверняка по доносу
- Ну, во-первых, не по доносу, а по рапорту, а во-вторых, меня с детства учили: если обыски и аресты неизбежны, пиши первым...
показати весь коментар
01.06.2021 23:21 Відповісти
+8
Российский оппозиционер заканчивается не начинаясь.
показати весь коментар
01.06.2021 23:49 Відповісти
+5
Российский оппозиционер заканчивается там, где начинается.
показати весь коментар
01.06.2021 23:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І що???
Насрати...
показати весь коментар
01.06.2021 22:59 Відповісти
сралин завещал своим вертухаям, что даже на солнце можно легко найти пятна, при желании, как бы высоко оно ни взошло
показати весь коментар
01.06.2021 23:02 Відповісти
На Солнце практически всегда присутствуют пятна - области с более низкой температурой
показати весь коментар
01.06.2021 23:07 Відповісти
Российского оппозиционного политика Гудкова задержали и отправили в СИЗО - Цензор.НЕТ 51
показати весь коментар
01.06.2021 23:02 Відповісти
я подумал этого
Российского оппозиционного политика Гудкова задержали и отправили в СИЗО - Цензор.НЕТ 3927
показати весь коментар
01.06.2021 23:04 Відповісти
його сина.
показати весь коментар
01.06.2021 23:39 Відповісти
Это его отец
показати весь коментар
01.06.2021 23:45 Відповісти
"российский оппозиционер" заканчивается там, где начинается украинский вопрос.
показати весь коментар
01.06.2021 23:04 Відповісти
Российский оппозиционер заканчивается там, где начинается.
показати весь коментар
01.06.2021 23:32 Відповісти
Российский оппозиционер заканчивается не начинаясь.
показати весь коментар
01.06.2021 23:49 Відповісти
Российские оппозиционеры давно закончились. Где-то на Новодворской.
показати весь коментар
02.06.2021 01:13 Відповісти
Новодворская никогда не была оппозиционером (в России как правило пассивным), она активный диссидент.Различие в том, что диссиденты в отличие от оппозиционеров, не признают действующую власть и государство легитимными, то есть всенародно признанной.
показати весь коментар
02.06.2021 13:37 Відповісти
Выражаю обеспокоенность!
показати весь коментар
01.06.2021 23:16 Відповісти
- Ваня!
- б...дъ..4 утра, чего тебе?
- У соседей обыск Иван, у Гудковых! а вдруг и к нам?
- Вдруг только пук, дурья твоя башка, ложись.
- Наверняка по доносу
- Ну, во-первых, не по доносу, а по рапорту, а во-вторых, меня с детства учили: если обыски и аресты неизбежны, пиши первым...
показати весь коментар
01.06.2021 23:21 Відповісти
Выходит утром товарищ Сталин трубку покурить -солнце с ним здоровается:Доброе утро,товарищ Сталин!Выход днем трубку покурить -солнце его приветствует:Добрый день,товарищ Сталин!Выходит вечером -солнце молчит.Ты чего с товарищем Сталиным не здороваешься?Пошел на х**,я уже на Западе!
показати весь коментар
02.06.2021 05:24 Відповісти
Все по класиці - коли вбивали грузинів московитські опозиціонери кричали "так, їх гризунів", коли вбивали українців, московитські опозиціонери кричали "це громадянська війна", тепер московитських опозиціонерів відловлюють а українці скажуть - "це карма"
показати весь коментар
02.06.2021 06:50 Відповісти
Тому що їхні "оппозиціонери" проти ввх лише в одному: як вбивати і грабувати інші народи.
показати весь коментар
02.06.2021 08:00 Відповісти
жаль оппозиционера...на зоне могут обидеть...