10830 відвідувачів онлайн

В Україні скоро з'явиться новий рід військ, - Данілов

В Україні скоро з'явиться новий рід військ, - Данілов

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов повідомив, що в Україні скоро з'явиться новий вид військ - кібервійська.

Про це він заявив під час візиту в Литву, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу РНБО у Facebook.

"Виклики та загрози у кіберпросторі сьогодні набагато небезпечніші, ніж ядерна зброя, і обмін досвідом у цьому питанні є вкрай важливим", - сказав Данілов, додавши, що актуальною в цьому напрямі є активізація співпраці в межах кіберцентру в Каунасі.

Зі свого боку головний радник президента Литви з питань національної безпеки Даріус Кулєшюс підтримав пропозицію щодо посилення співпраці у сфері кібербезпеки між нашими країнами, а також запевнив у незмінності підтримки України на її шляху до інтеграції в НАТО та ЄС.

Також Секретар РНБО України наголосив на важливості посилення практичної співпраці у сфері кібербезпеки. У цьому контексті Данілов зазначив, що Україна буде "максимально підтримувати ідею створення кібер-НАТО, яке може стати одним з найпотужніших альянсів" з огляду на рівень проникнення інформаційних технологій в усі сфери життєдіяльності держави та зміщення протистояння з конвенційного в кібернетичне поле.

Міністр оборони Литви своєю чергою наголосив, що внесок України у гарантування безпеки регіону є цінним, й важливою є "мобілізація міжнародної підтримки України".

Топ коментарі
+22
Ракетная программа просрана, заводы на грани закрытия, а эти шмаркли то университеты строят то новые войска придумывают
показати весь коментар
02.06.2021 08:25 Відповісти
+15
Я думала рота клованів
показати весь коментар
02.06.2021 08:25 Відповісти
+13
та кто бы сомневался. закон, как на раше, про "отобрать телеканалы у олигархов", уже есть. теперь нужны войска, которые будут отлавливать в сети репостеров с критикой главзебила.
показати весь коментар
02.06.2021 08:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
диванный
показати весь коментар
02.06.2021 08:11 Відповісти
диванные появились с появлением интернета.
показати весь коментар
02.06.2021 08:23 Відповісти
Ты сам себя палишь, сметунишка в коротких штанишках....)
показати весь коментар
02.06.2021 08:39 Відповісти
о, а вот и мой фанат из белопаРашы
зы что ты тут так рано делаешь? утреннюю молитву лукашеску сотворить не забыл? за цветами сбегал? или тебя сегодня пораньше на смену заслали гадить в Украине?
показати весь коментар
02.06.2021 08:44 Відповісти
Потрібні війська Безпілотних засобів розвідки та ураження!
показати весь коментар
02.06.2021 08:45 Відповісти
Не позорься.Ты,зебилятко,этой ересью пытаешься оправдать свою трусость?)) Ты же говорил мы не вы и даже не чеченцы....в любое время его......что ещё не наступило?(
показати весь коментар
02.06.2021 08:49 Відповісти
давай, дурачек, спой еще, твои визги из позы раком так забавно выглядят
зы там вам лукашеску пообещал вчера, если будете трепыхаться, ***** в течении суток армию кацапов нагонит.
показати весь коментар
02.06.2021 08:53 Відповісти
Это ты вместо ЗЕля должен уйти так гундосишь....а как рубаху рвал...да мы да если только.....балаболки вы пустые по ФАКТу ( Шел бы ты спать пьяница...
показати весь коментар
02.06.2021 09:12 Відповісти
а еще ***** предложило и мусорами подмогти. но лукашеску отказал, сказал, что мусоров своих хватает, чтобы тебеподобное стадо молча стояло в стойле и жевало, гадило по приказу и только в разрешенное время
показати весь коментар
02.06.2021 12:06 Відповісти
Да, но он был неофициальный!
А теперь создали "Президентский университет", при нем будет военная кафедра....и диванные войска, займут свое заслуженное место рядом с артиллерией и спецназом
показати весь коментар
02.06.2021 09:51 Відповісти
Армия в смартфоне, приложение для четырежды откосивших
показати весь коментар
02.06.2021 10:12 Відповісти
Вглазасмотрительные? Мироискательные?
показати весь коментар
02.06.2021 08:13 Відповісти
Не сриляющие 🤦🙄🤣
показати весь коментар
02.06.2021 08:13 Відповісти
А можно будет заниматься фишингом граждан росейской *********, шоб не было уголовной ответственности?
показати весь коментар
02.06.2021 08:16 Відповісти
Не только можно, но и нужно.
показати весь коментар
02.06.2021 08:55 Відповісти
Цирковые?
показати весь коментар
02.06.2021 08:17 Відповісти
Кибер Войны уже начались и зачатки кибер- машин .
показати весь коментар
02.06.2021 08:18 Відповісти
та кто бы сомневался. закон, как на раше, про "отобрать телеканалы у олигархов", уже есть. теперь нужны войска, которые будут отлавливать в сети репостеров с критикой главзебила.
показати весь коментар
02.06.2021 08:20 Відповісти
Вызовы и угрозы в киберпространстве сегодня гораздо опаснее, чем ядерное оружие

Бред.
показати весь коментар
02.06.2021 08:22 Відповісти
Тупі довбодятли типу зеплісняви страшніші ніж "атомна війна"(уляна супрун).
показати весь коментар
02.06.2021 09:17 Відповісти
Я думала рота клованів
показати весь коментар
02.06.2021 08:25 Відповісти
В рудих перуках та ботах з закрученими носками😂😂😂.
показати весь коментар
02.06.2021 08:36 Відповісти
То були б "потєшниє войска".
показати весь коментар
02.06.2021 10:56 Відповісти
вже декілька рот клованів сидять в ВР, ОП та міністерствах.
показати весь коментар
02.06.2021 12:11 Відповісти
Ракетная программа просрана, заводы на грани закрытия, а эти шмаркли то университеты строят то новые войска придумывают
показати весь коментар
02.06.2021 08:25 Відповісти
На расее?? )))
показати весь коментар
02.06.2021 11:14 Відповісти
Умник почитаю про ситуацию на Павлоградском заводе, единственном который делает ракетное топливо в стране.
показати весь коментар
02.06.2021 12:14 Відповісти
бойові клоуни піаніноносці ?
а кібербезпекою наче спеціальний відділ полюції займається, нащо дублювати.
Чи може ми своє Ольгіно для зеШмарклі будуємо ?))
показати весь коментар
02.06.2021 08:34 Відповісти
Ну тільки Рибніков описав це все 😂😂😂. Будуть сидіти і пдрщьь. Бабах! Траттата! Пжрщь!😂😂
показати весь коментар
02.06.2021 08:39 Відповісти
Я вижу что конкурс дебильных идей зевласти продолжается. Создается интрига: кто же будет обладателем приза и каков он будет. (про дерибан бюджета ни слова...)
показати весь коментар
02.06.2021 08:42 Відповісти
А це "крутіше "диджиталізації"?
показати весь коментар
02.06.2021 08:42 Відповісти
Рибнікову потрібно щось написати про те як вони всією шоблою повісились, потопились, по вискакували з вікон!! Що не напише вони те і роблять через тиждень😂😂.
показати весь коментар
02.06.2021 08:45 Відповісти
Я так розумію, що "новіє ліца" тепер будуть в танчики грати та зарплатню отримувати за це? Феєрично!

П.С. Ще й УБД отримають, чому б ні?
показати весь коментар
02.06.2021 08:54 Відповісти
а нового секретаря РНБО ні-так жаль...
показати весь коментар
02.06.2021 08:56 Відповісти
Я навіть знаю хто там служити буде. 1 адміністратор ( обслуга) цих всіх вояк ну і 5 бригад кібервоїнів (талановиті чада теперішніх "прости Господи" недоумків генералів). А Микола з села в окопі і не віртуальній війні буде!
показати весь коментар
02.06.2021 09:03 Відповісти
диванные уже как бы давно существуют, я так понимаю что речь идет таки о цирковых?
показати весь коментар
02.06.2021 09:06 Відповісти
Естрадно-циркових ,пздобольного жанру!
показати весь коментар
02.06.2021 09:19 Відповісти
В Україні скоро з'явиться новий рід військ, - Данілов - Цензор.НЕТ 2015
показати весь коментар
02.06.2021 10:27 Відповісти
У коментарях просто якась вакханалія. Не до добра це.😁
показати весь коментар
02.06.2021 10:30 Відповісти
КібєрНАТО зеленський створює... А ракети до вільхи та нептунів створювати не бажає, богдана два роки забута була. Оборонні підприємства знов зупиненні і у боргах, робітники звільнені... Зате РНБО приймає якісь санкції проти спортмастера, а вірастюк той спортмастер з ювілеем вітає...
показати весь коментар
02.06.2021 11:10 Відповісти
Потешные полки ...
показати весь коментар
02.06.2021 11:17 Відповісти
Це так завуальвано ЗЕботоферма створюється на наши податки?!
показати весь коментар
02.06.2021 11:37 Відповісти
Как это у них всё стыкуется?!Кибер войска и налог на Гугл?!
показати весь коментар
02.06.2021 12:54 Відповісти
Диванные войска уже десятки лет воюют и не требуют каких-то медалей и наград.С появлением смартфонов многие полегли и даже лежа продолжали воевать по ночам.Их подвиг бессмертен и останется на века.Может когда-то в их честь поставят монумент с вечным вайфаем
показати весь коментар
02.06.2021 14:05 Відповісти
В Україні скоро з'явиться новий рід військ, - Данілов - Цензор.НЕТ 7434
показати весь коментар
03.06.2021 03:42 Відповісти
хорошо. правилно.
показати весь коментар
03.06.2021 05:54 Відповісти