4820 відвідувачів онлайн

Центри масової вакцинації розпочали роботу вже в 10 містах України, - Шмигаль

Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив на своїй сторінці у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"До Києва, Одеси й Львова, де такі центри розпочали роботу минулого тижня, долучилися Тернопіль, Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Горішні Плавні та Рівне", - повідомив Шмигаль.

Також, за його словами, в будні триває активна вакцинальна кампанія військових, лікарів, працівників соціальної сфери, вчителів та осіб, старших 65 років.

"Цього тижня Україна отримала ще понад 705 тисяч доз вакцини AstraZeneca в межах ініціативи COVAX. Її використовуватимуть насамперед для людей, які зробили вже перше щеплення і мають отримати другу дозу. Окрім іншого, Україна отримає вакцину від Сполучених Штатів. США оголосили про план розподілу 25 млн доз серед різних країн світу. Україна в цьому плані посідає пріоритетне місце", - зазначив глава уряду.

Топ коментарі
+3
на фото яскрава ілюстрація повної некомпетентності та бездарності влади !
натовп молодих людей із смартфонами повинні годинами паритись у черзі на сонці замість того щоб прийти у точно призначений час

незабуваймо, одне із головних досягнень не-ЛОХА це держава у смартфоні, типа дижилізація із усілякими "Діями" та іншими примочками.

ЗЕльоні БЕЗДАРІ !!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
06.06.2021 14:15 Відповісти
+2
Харків де з 1,6 млн. населення? Чи то не Україна і там віруса нема? Чи Тєрєхов не дозволив?
показати весь коментар
06.06.2021 13:30 Відповісти
+2
питання у тому, що на 16 бригад, що там сидять, прийдеться лише частина твоїх знайомих, а це не значить, шо інші твої знайомі не хочуть уколотись, а не зможуть, бо 16 бригад замало. ну що це 100 доз на кожну бригаду? це кіт наплакав для просраної вакцинації і нарощення темпів. так темпи не нарощують - сидять на тому повторно, коли люди показали, що кількість збілшуватиметься.
показати весь коментар
06.06.2021 14:25 Відповісти

Завантаження...