5103 відвідувача онлайн
1 896 20

Україна звернулася до Німеччини щодо передачі надлишкової вакцини від COVID-19, - Кулеба

Україна просить уряд Німеччини розглянути питання передачі їй надлишкових вакцин від COVID-19.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Я звернувся до Гайко з проханням розглянути можливість збільшення кількості надлишкових вакцин, які має Німеччина, і передачі їх в Україну. Я сподіваюся, що уряд Німеччини врахує наше прохання, розглядаючи це питання", - сказав Кулеба на пресконференції з міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом у Берліні в середу.

Зі свого боку Маас вказав, що через європейський механізм захисту від катастроф Німеччина передасть Україні апарати штучного дихання і техніку.

"Ми є другим донором за кількістю вкладених коштів у систему Covax. Ми раді, що 20 млн доз вакцини ми зможемо передати, і будемо збільшувати цю цифру", - додав Маас.

Топ коментарі
+5
Украина обратилась к Германии о передаче избыточной вакцины от COVID-19, - Кулеба - Цензор.НЕТ 6900
показати весь коментар
09.06.2021 23:53 Відповісти
+4
Ковід фонд мєнтам на плюшкі,а самі бігають по світу клянчать вакцину.Докерувались телепні.
показати весь коментар
10.06.2021 05:57 Відповісти
+2
Грозно попрошайничать еще одна фишка зелешоблы. Или это по-тупински: держать свой народ в заложниках?
показати весь коментар
10.06.2021 06:20 Відповісти

Завантаження...