8057 відвідувачів онлайн
2 126 20

Фондовий ринок і накопичувальні пенсії будуть запускати в Україні паралельно, - Шмигаль

Про це повідомив у Facebook прем'єр-міністр Денис Шмигаль, підбиваючи економічні підсумки тижня, передає Цензор.НЕТ.

Прем'єр зазначив, що уряд, ЄБРР, ACC і USAID уклали меморандум про створення національного механізму біржової торгівлі на ринках капіталу і товарних ринках.

"Це важливий крок для створення Фондового ринку в Україні. Наші громадяни отримають нові можливості у вигляді фінансових інструментів для заощадження та інвестування. Бізнес отримає довгостроковий та більш дешевий ресурс для розвитку власних підприємств. Підвищиться рівень прозорості та якість корпоративного управління.Держава отримає збільшення інвестицій – нові робочі місця – економічний розвиток", - підкреслив Шмигаль.

Також він повідомив, що в рамках концепції створення Фондового ринку планується розвиток товарної біржі, де буде проходити торгівля сільськогосподарською продукцією, енергетичними товарами і т. П.

"Створення разом з інституційними інвесторами та міжнародними партнерами єдиного товарного ринку дозволить залучити на нього значно більше іноземних гравців, від чого точно виграє український бізнес та держава", - написав глава уряду.

Топ коментарі
+13
От скажіть, який дурак буде 20 років відкладати частину зарплати у фонд, який з ймовірністю 99 , 99 % пограбують ?
показати весь коментар
14.06.2021 09:11 Відповісти
+8
До того часу він зникне "как с бельіх яблонь дьім". Вже проходили в 90-х.
показати весь коментар
14.06.2021 09:16 Відповісти
+7
В нашій країні немає накопичувальної системи для пенсій, бо стабільності немає і крадуть забагато. Немає фінансової міці. Як щось трапиться, всі накопичені зчезнуть, як партійна каса СРСР і усі пенсіонери зостануться з носом.
показати весь коментар
14.06.2021 09:14 Відповісти

Завантаження...