Коли я займався бізнесом, то ніколи не просив підтримки держави, - Зеленський

Як інформує Цензор.НЕТ, про це президент Зеленський заявив в ході прес-конференції на форумі "Україна 30. Економіка без олігархів".
За словами Зеленського, він поважає великий бізнес.
"Я сам 20 років працював в бізнесі. Знаю, як це непросто. Як це непросто вибиватися, бути одним з кращих. Це теж війна, вона цивілізована. Я саме за цивілізовану війну, за цивілізовану конкуренцію. Коли я займався бізнесом, я ніколи не просив підтримки держави, ми не мали цього. Зараз без будь-яких докорів це говорю", - зазначив президент.
У той же час, коли бізнесмени починають користуватися державним бюджетом, впливати на чиновників, депутатів та інших, то це не є ринковою економікою.
Але можеш радіти, недолуге: бізнесмен з тебе кращий, ніж юрист.