7682 відвідувача онлайн
2 600 38

Коли я займався бізнесом, то ніколи не просив підтримки держави, - Зеленський

Як інформує Цензор.НЕТ, про це президент Зеленський заявив в ході прес-конференції на форумі "Україна 30. Економіка без олігархів".

За словами Зеленського, він поважає великий бізнес.

"Я сам 20 років працював в бізнесі. Знаю, як це непросто. Як це непросто вибиватися, бути одним з кращих. Це теж війна, вона цивілізована. Я саме за цивілізовану війну, за цивілізовану конкуренцію. Коли я займався бізнесом, я ніколи не просив підтримки держави, ми не мали цього. Зараз без будь-яких докорів це говорю", - зазначив президент.

У той же час, коли бізнесмени починають користуватися державним бюджетом, впливати на чиновників, депутатів та інших, то це не є ринковою економікою.

Топ коментарі
+27
Когда я занимался бизнесом, то никогда не просил поддержки государства, - Зеленский - Цензор.НЕТ 8873
показати весь коментар
15.06.2021 11:07 Відповісти
+15
Во,тварь брехливая ...помним видосы с воплями,что тебе,***** ,отказали с баблом на очередных "сватов")
показати весь коментар
15.06.2021 11:10 Відповісти
+15
Чуєш, "бізнесмен", ану розкажи: як 35 твоїх компаній сплатили до бюджету менше, ніж витратили ви і ваші сім'ї за цей же час? Про офшори вже навіть не смішно нагадувати. Ну а з такою підтримкою, як Бєня, державні кошти не потрібні. І чому ти не згадав про $40 "приватівських" лямів, що пройшли через твої фірми? То такий дріб'язок, що не вартий уваги?
Але можеш радіти, недолуге: бізнесмен з тебе кращий, ніж юрист.
показати весь коментар
15.06.2021 11:12 Відповісти

Завантаження...