7619 відвідувачів онлайн
3 441 50

"Розпускати сьогодні Раду немає сенсу з точки зору стабільності", - Зеленський

Про це президент заявив під час пресконференції на форумі "Україна 30. Економіка без олігархів", передає Цензор.НЕТ.

"Вважаю, що розпускати сьогодні Раду немає сенсу з точки зору стабільності", - зазначив президент.

За його словами, якщо депутати працюють і голосують, то це чудово.

"А якщо не будуть працювати, то тоді немає сенсу в роботі Верховної Ради України", - додав глава держави.

Топ коментарі
+23
То ли дело роспуск ВР вопреки Конституции в 2019-м году, да, членограй?
показати весь коментар
15.06.2021 11:18 Відповісти
+15
Та ти шо? Зараз такий стабільний, моностадний звіздець, що його ні в якому разі не можна чіпати. А то країна вирветься з пліснявої шизофренічної прірви і фуйло образиться.
показати весь коментар
15.06.2021 11:19 Відповісти
+15
Ну да, страна по веселое улюлюканье зебилов стабильно несется в задницу. Стабильность -- признак мастерства. Овощ всегда тоже заявлял о стабильности.

"Распускать сегодня Раду нет смысла с точки зрения стабильности", - Зеленский - Цензор.НЕТ 4581
показати весь коментар
15.06.2021 11:23 Відповісти

Завантаження...