11182 відвідувача онлайн
1 656 17

"Центренерго" і Одеський припортовий завод готові до приватизації, - Зеленський

"Вважаю, що важлива приватизація "Центренерго". На сьогодні ми почистили компанію від багатьох впливових груп і "Центренерго" відкрито (для приватизації. - Ред.)... Так само й Одеський припортовий завод. Я вважаю, що він на сьогодні готовий", - сказав він під час спілкування із журналістами на всеукраїнському форумі "Україна 30. Економіка без олігархів" у вівторок, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна..

Зеленський зазначив, що під час продажу великих підприємств важливе не стільки одноразове отримання максимально можливих коштів, скільки зобов'язання потенційних інвесторів вкладати в модернізацію підприємств із наступним стабільним отриманням податків від їх господарської діяльності.

"Важливо не скільки на вході отримає держава, а скільки потім - від податків щомісяця, щороку. Бізнес - це не про купи-продай, це не про посередництво, бізнес - це постійне вкладання грошей у технології, в ідеї", - пояснив глава держави.

Топ коментарі
+12
загнали в долги, теперь на "приватизацию" бородатой бабушке
показати весь коментар
15.06.2021 13:47 Відповісти
+7
Покупатель бородатый еврей, который ни разу не олигарх, инициатор инфляции и замороженного курса, с целью скупки доллара
показати весь коментар
15.06.2021 13:52 Відповісти
+7
Нормально Беня в сериальчик инвестировал. Теперь скупит полстраны за две копейки..
показати весь коментар
15.06.2021 14:02 Відповісти

Завантаження...