5663 відвідувача онлайн
1 363 12

США додержали обіцянки не домовлятися про Україну без України, - Кулеба

США додержали обіцянки не домовлятися про Україну без України, - Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував вчорашню зустріч президентів Росії і США в Женеві. За його словами, США додержали обіцянки не домовлятися з Росією про Україну без України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в його коментарі агентству Reuters.

Міністр нагадав, що українська сторона домовлялася з Білим домом про те, що президенти США і Росії на зустрічі не укладатимуть ніяких домовленостей щодо України.

"Президент (Росії - ред.) Путін не побачив ... жодної пропозиції з боку США торгуватися щодо українського питання. І це питання принципу, тому що ми домовилися зі США про те, що ніякі угоди щодо України не будуть укладені без України, і Америка виконала свою обіцянку", - сказав Кулеба.

Топ коментарі
+1
А с чего он взял что не было никаких договоренностей? Так прям о них и скажут если они были)))
показати весь коментар
17.06.2021 23:01 Відповісти
+1
во сча политика-
детский лепет:
сдержали обещание,
не будут обзываться,
если чё - мы не виноваты...
показати весь коментар
17.06.2021 23:04 Відповісти
+1
если кулебу заставят жрать гавно.....он скажет, что только картошку повыбирал!
показати весь коментар
17.06.2021 23:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это у тебя флаг элэнэрэ?Тыц😂🌷×××
показати весь коментар
17.06.2021 22:54 Відповісти
А с чего он взял что не было никаких договоренностей? Так прям о них и скажут если они были)))
показати весь коментар
17.06.2021 23:01 Відповісти
во сча политика-
детский лепет:
сдержали обещание,
не будут обзываться,
если чё - мы не виноваты...
показати весь коментар
17.06.2021 23:04 Відповісти
если кулебу заставят жрать гавно.....он скажет, что только картошку повыбирал!
показати весь коментар
17.06.2021 23:08 Відповісти
Соглашение по минским договорам... это только во благо Украины)
показати весь коментар
17.06.2021 23:19 Відповісти
США сдержали обещание не договариваться об Украине без Украины, - Кулеба - Цензор.НЕТ 6780
показати весь коментар
17.06.2021 23:31 Відповісти
без вас договорились... дерьмак в госдеп не может дозвониться... клован тоже на коленях из-за реформ борьбы с коррупцией. вы просто племя лузеров и попрошаек....
показати весь коментар
18.06.2021 00:11 Відповісти
Не смешите вы на меня! Путин "мазком" сказал, а вот откуда брали мазок, не сказал!
показати весь коментар
18.06.2021 00:37 Відповісти
Кулеба...жги дальше. Интересно, у него есть гражданство сша?
показати весь коментар
18.06.2021 00:45 Відповісти
Переговоры были Байден-Хуйло-Кулеба?
показати весь коментар
18.06.2021 09:07 Відповісти
"Дотримали".