День скасування рабства став національним святом у США, - Байден підписав закон

Як передає Цензор.НЕТ, трансляція велася на сайті Білого дому.
"День, коли ми згадуємо пляму на моралі, неймовірно величезну, яку залишило в історії країни рабство і продовжує залишати", - заявив Байден у Білому домі, підписуючи закон про заснування такого свята.
Раніше Сенат США проголосував за впровадження нового федерального свята 19 червня. Він присвячений скасуванню рабства в країні у 1865 році, коли в Техасі було оголошено про закінчення рабства. У цьому штаті свято 19 червня існує вже понад 40 років.
даже не думает что-то отменять.
Люди самолёты угоняли, чтобы вырваться из этого "рая"...