4494 відвідувача онлайн
10 652 81

Угорщина поскаржилася в ПАРЄ на "Миротворець"

Угорщина поскаржилася в ПАРЄ на "Миротворець"

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто стверджує, що угорським політикам та представникам меншини, які є присутніми у списку "Миротворця", загрожує розправа.

Про це він заявив під час дебатів у ПАРЄ, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

Заяви міністра з цього приводу пролунали у відповідь на запитання його однопартійця, угорського депутата Барни Зігмонда, що попросив прокоментувати ситуацію з правами угорців в Україні.

Сійярто виділив існування сайту "Миротворець" у якості окремої проблеми. "Миротворець – список ворогів, які мають бути покарані" - пояснив угорський міністр членам ПАРЄ. "Я і сам в цьому списку, але для мене це не проблема, мене захищає контртерористична служба Угорщини. Але ті, хто живуть в Україні, мають більше підстав боятися" - пояснив він.

Сійярто спробував переконати членів ПАРЄ, що існування сайту "Миротворець" начебто створює загрози для євродепутатки Андреї Бочкор, яка походить з Берегова і була обрана до ЄП за угорською квотою. "Є євродепутатка, яка боїться повернутися додому на різдвяні свята через те, що вона в цьому списку і не захищена", - запевнив міністр.

Як відомо, Угорщина неодноразово порушувала перед Україною питання закриття сайту "Миротворець". На початку року була спроба заблокувати результати Ради асоціації Україна-ЄС на цій підставі.

Топ коментарі
+52
Раз этот прикацапленный ****** заскулил-значит всё правильно делаем.
показати весь коментар
21.06.2021 20:00 Відповісти
+27
убогая прорашистская шавка

Угорщина поскаржилася в ПАРЄ на "Миротворець" - Цензор.НЕТ 5596
показати весь коментар
21.06.2021 20:09 Відповісти
+26
Пусть не лезут в дела другого государства и их не будут вносить во всякие списки.
показати весь коментар
21.06.2021 20:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Раз этот прикацапленный ****** заскулил-значит всё правильно делаем.
показати весь коментар
21.06.2021 20:00 Відповісти
Не зайвим буде нагадати, що більшість, включно із зеленським, пов'язують Миротворець із Порошенко
Наприклад там була дружина зеленського, яка у 14 році закликала здавати позиції позиції української армії, а коли зеленський давав інтерв'ю "журналістам" шарія, то на питання про ставлення до сайту він відповів "там була моя дружина, ви розумієте моє ставлення до цього сайту"
показати весь коментар
21.06.2021 20:32 Відповісти
закликала или перепостила с возмущением? пороховатники учатся у скабеевых брехать?
показати весь коментар
22.06.2021 00:20 Відповісти
Перед тим як використовувати різноманітні терміни, наприклад термін "ватник" раджу дізнатись його значення, щоб кожного разу не виглядати так же глупо як зараз
показати весь коментар
22.06.2021 00:33 Відповісти
Глупо выглядят пороховатники - близнецы-братья ватников. У одних божок диктатор )(уйло, у других голубой воришка-мародер, косящий под патриота. Угорщина поскаржилася в ПАРЄ на "Миротворець" - Цензор.НЕТ 9549
показати весь коментар
23.06.2021 08:53 Відповісти
Я не можу виглядати глупо, адже я не використовую слів, значення яких не знаю, а от ти це робиш і тому виглядаєш глупо )
Напиши сюди значення слова ватник і мародер
показати весь коментар
23.06.2021 18:09 Відповісти
Проховатники поводятся так, словно им все должны...напиши, принеси...а не пошел бы ты мил человек к своим братьям в кацапостан?
показати весь коментар
24.06.2021 20:27 Відповісти
Ідіот
показати весь коментар
21.06.2021 20:00 Відповісти
и кто ж расправляться будет?
хоть один из списка миротворца попал под расправу?
угры опять ищут повод повздорить.
показати весь коментар
21.06.2021 20:01 Відповісти
по указке пу начинают подгавкивать в поддержку
показати весь коментар
21.06.2021 20:04 Відповісти
Да неважно вообще будут расправляться или нет. В Европе личные данные защищают с каждым годом всё сильнее. А если страна, которая стремится в Европу, идёт в другую сторону, то это кому то обязательно не понравится.
показати весь коментар
21.06.2021 21:25 Відповісти
В Європі затаємнили прізвище міністра МЗС Угорщини, а Миротворець його розкрив? Що вживаєте?
показати весь коментар
21.06.2021 23:07 Відповісти
Так. Ліквідували Бузіну та одного військового злочинця із ОРДЛО, якого суди зеленського відпустили під домашній арешт.
Втім, вони бояться Миротворця чисто тому, що він не дає забути о ворогах і все, адже на миротворці по справжньому особистих даних нема, тільки ФІО та фото.
Інша справа справжні закриті спільноти, які займаються саме розправами над ворогами і там постійно публікуються повні особисті данні ворогів, від коду паспорту, до адрес фактичного проживання. От цих вже варто боятись.
показати весь коментар
21.06.2021 20:27 Відповісти
Кацапстан может когда ему угодно прикончить любого своего 'гаврика' из списка Миротворца дабы повыть про 'хунту'.
Именно так кремляди грохнули свою Бузину и затем регулярно жевали про 'укротерор' на своих тв.помойках, и что бузина был в тех списках.
показати весь коментар
22.06.2021 01:09 Відповісти
Это Сийярто Украину с Рашей перепутал, видимо выпивши. Вот там действительно по улицам страшно ходить, то подстрелят на мосту, то в уютненькую тюрьму, типа концлагеря, отправят, то Новичком траванут... Протрезвейте Петер и не нагнетайте
показати весь коментар
21.06.2021 20:02 Відповісти
ваня іванов, сіярто Україну з расеєю навіть після літри Гленфідіка не переплутає, мадяри і расєяни родичі, ханте-мансі, учі матчасть як у вас кажуть...
показати весь коментар
21.06.2021 21:22 Відповісти
Пусть не лезут в дела другого государства и их не будут вносить во всякие списки.
показати весь коментар
21.06.2021 20:02 Відповісти
а сиярте абі жаловаться на Украину... хоть на дождевую погоду, хоть на "Миротворец"...
показати весь коментар
21.06.2021 20:04 Відповісти
Пропутінська падаль.
показати весь коментар
21.06.2021 20:04 Відповісти
убогий рашистский халдей. тьфу.



показати весь коментар
21.06.2021 20:04 Відповісти
А убийство украинцев коцапами?
показати весь коментар
21.06.2021 20:07 Відповісти
кем убитьіх?
показати весь коментар
21.06.2021 20:09 Відповісти
Пошел нахер мурло кацапское.
показати весь коментар
21.06.2021 20:14 Відповісти
Те кто махали коцапскими тряпками и звали руцкий мир.Что кацапня сдела в Чечне в такой ситуации?
показати весь коментар
21.06.2021 20:11 Відповісти
"Навєла кастітуционний порядок і васстанавіла істарічьскую справєдлівость"!
показати весь коментар
21.06.2021 20:13 Відповісти
берите пример с паРаши и с ботоксного Сцарька-педофила, как нужно бороться с сепаратизмом!
хотя, конечно, о сепаратизме,в случае с ОРДЛО,говорить можно лишь с очень большой натяжкой...


Угорщина поскаржилася в ПАРЄ на "Миротворець" - Цензор.НЕТ 7976
показати весь коментар
21.06.2021 20:13 Відповісти
Це Донєцк! 2014 год. Вєроломная бандєровская хунта унічтожила мірний город!
показати весь коментар
21.06.2021 20:16 Відповісти
Зараз тебе лайкне Випівалкін, а згодом і Обригалов!
показати весь коментар
21.06.2021 20:08 Відповісти
Согласен, нужны нормальные спец службы уважающей себя страны а не "миротворец" но за неимением таковых приходиться хоть так "реагировать"...
показати весь коментар
21.06.2021 20:14 Відповісти
Акі у беларусі)) там калхозенфюрер і кгб миротворці...))))))))))
показати весь коментар
21.06.2021 21:25 Відповісти
Фактично вже колонія Мордору, апріорі не може бути поважаючий себе країною зі власними спец службами.
показати весь коментар
22.06.2021 07:34 Відповісти
миротвоець рулить, ****** займайтсь своєю країною
показати весь коментар
21.06.2021 20:04 Відповісти
Його буває не Лавров покусав?
показати весь коментар
21.06.2021 20:05 Відповісти
убогая прорашистская шавка

Угорщина поскаржилася в ПАРЄ на "Миротворець" - Цензор.НЕТ 5596
показати весь коментар
21.06.2021 20:09 Відповісти
в спортлото пробували? а в найчесніший у віті масковскій районий суд? чи мо в окружний суд єрусалиму? ні? тоді ідіть на...
показати весь коментар
21.06.2021 20:05 Відповісти
Пиши быстрее😂🌷×××
показати весь коментар
21.06.2021 20:12 Відповісти
Да на ни просто вот вот внимания ,в НАТО,обращать перестанут -их уже предупредили об этом)иди жри петуха из дерьма,свинособака
показати весь коментар
21.06.2021 20:13 Відповісти
Цікаво, а ці паскуди виплатили всі компенсації за злочини, які їхні "дєди" робили на території України у складі фашистських військ!?
показати весь коментар
21.06.2021 20:06 Відповісти
мадярота робила паскудство Україні не лише коли були нацистами під керівництвом адмірала хорті, знущалися над українцями і русинами Закарпаття ще з часів коли були у складі Австрії, вони як расєя перекрутили історію так що тепер саме мадярота у їх версії рятувала весь час Європу, навіть арпад став корінним європейцем...)))
показати весь коментар
21.06.2021 21:34 Відповісти
Эти презервативы давно на землю нени претендуют
показати весь коментар
21.06.2021 20:07 Відповісти
свои претензии могут свернуть в трубочку и засунуть себе в дупы.
показати весь коментар
21.06.2021 20:10 Відповісти
Пускай лучше претендуют на свои "исконные" земли на Урале. Тем более их братья по разуму там живут, им тоже имперские амбиции в дупе свербят.
показати весь коментар
21.06.2021 20:55 Відповісти
А ти, друже, спробуй розкажи ******** мадярчукам про урал і те що вони ханте-мансі які прибігли свого часу до Європи, вони про це ніхто нічого навіть не чули...)))
показати весь коментар
21.06.2021 21:39 Відповісти
Так вони себе вважають нащадками гунів. ))
А по суті єдині кочівники з фіно-угрів, які свого часу дійсно наводили шухер у Європі. Багато хто там вважав їх просто нальотчиками та грабіжниками, хоча це не заважало їм залучати їх в якості найманців.
показати весь коментар
21.06.2021 22:08 Відповісти
Вони тепер можуть себе називати ким завгодно але їх історичне коріння спільне з расєянами, ханте і мансі)) і у Європі вони чужі, їх мова не схожа на жодну з європейських мов, якби не англосакси вони досі б бігали у тюркських юбках, пасли коней і пили кумис, землеробству і людьми цих дикунів зробили європейські народи, яких вони знищували поки не зрозуміли що без їхніх господарських технологій їм кінець))
показати весь коментар
21.06.2021 22:58 Відповісти
Ось я і кажу, що вони їх до цивілізації трохи долучили, правда використовую, як "гарматне м'ясо" в війнах з князівством Моравским. ))
показати весь коментар
21.06.2021 23:12 Відповісти
Без трохи)))) дикунів так просто не переробиш)))
показати весь коментар
21.06.2021 23:18 Відповісти
Все вони чули,вони добре знають, що вони нащадки азіопського збіговиська з теренів ******** паРаші, яке перейшло Карпати 1000 років тому.
А ще більше вони хочуть бути нащадками гунів, які прирерлися туди набагато раніше. Недаремно у мад'яр саме популярне чоловіче ім'я Атіла.
показати весь коментар
21.06.2021 23:03 Відповісти
Друже, якщо і чули то точно не від орбана і сіярта, викладання історії у мадярських школах файно перекручено, зазвідай у мадяр хто забив нашого князя Лаборця...?
показати весь коментар
21.06.2021 23:10 Відповісти
Ну вот, Сийарто людям из списка Миротворца уже угрожать начал.
показати весь коментар
21.06.2021 20:08 Відповісти
ага. Депутатка ЄП від Угорщини не почувається дома у безпеці.... )))
показати весь коментар
21.06.2021 21:00 Відповісти
прикацапленная профурсетка что-то вякнула. пофиг
показати весь коментар
21.06.2021 20:09 Відповісти
Ось і добренько! Всім ,хто вчиняє замах на незалежність,неподільність та Конституційний стрій України,й має загрожувати "розправа"!
показати весь коментар
21.06.2021 20:11 Відповісти
ну це взагалі то повна дурість була, включати угорців в списки "Миротворця", прирівнючи їх до сепарів з ОРДЛО.
показати весь коментар
21.06.2021 20:16 Відповісти
Ну взагалі то вони теж вчиняють сепарські дії.
показати весь коментар
21.06.2021 20:59 Відповісти
+++
показати весь коментар
22.06.2021 01:11 Відповісти
мадяре, ти свої повні дурості навчися даяк пояснювати, бо виглядаєш сам як орос дісноу...
показати весь коментар
21.06.2021 23:02 Відповісти
боятся, дурачки
сначала наделают дерьма вского про украинское Закарпатье ради внутреннего рейтинга, а потом валят в штаны кирпичами
показати весь коментар
21.06.2021 20:20 Відповісти
опять кремлевские страшилки
показати весь коментар
21.06.2021 20:21 Відповісти
Классная реклама Миротворца.Может ктото лишний раз подумает.
показати весь коментар
21.06.2021 20:22 Відповісти
Так на сайт "Миротворець" постійно скаржаться . Але чомусь тільки чотири категорії людей : фашисти , нацисти , комуністи і терористи . Вся нормальна , здорова частина людства повністю підтримує подібні сайти і їх існування , бо це гарантія того , що рано чи пізно , але російські військові злочинці і їх прихвостні гарантовано будуть покарані за злочини проти людяності .
показати весь коментар
21.06.2021 20:29 Відповісти
Захарченко теж думав, що його захищає контррозвідка росії
показати весь коментар
21.06.2021 20:36 Відповісти
Кто еще вову не имел????
показати весь коментар
21.06.2021 20:55 Відповісти
"Есть евродепутат, которая боится вернуться домой на рождественские праздники из-за того, что она в этом списке и не защищена"

--------------
Це погано, що дома в Угорщині івона не почувається у безпеці.
Куди тільки дивиться наш МЗС?
показати весь коментар
21.06.2021 20:57 Відповісти
Тю, а чего не в Спортлото?
показати весь коментар
21.06.2021 21:11 Відповісти
Как эта сийярта уже задолбала. Ну что за петух?
показати весь коментар
21.06.2021 21:16 Відповісти
"боїться повернутися додому на різдвяні свята" Джерело:https://censor.net/ua/n3272615
Редакторе, ви звідки ці "новини" виковирюєте?
показати весь коментар
21.06.2021 21:16 Відповісти
Сійярто - брехло.
Центр «Миротворець»

Створений навесні 2014 року в рамках роботи волонтерської групи https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%82%D0%B8%D0%BB «Народний тил» https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80_%C2%AB%D0%9C%D0%B8%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%86%D1%8C%C2%BB#cite_note-ipress-%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%86%D1%8C-3 [3] https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80_%C2%AB%D0%9C%D0%B8%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%86%D1%8C%C2%BB#cite_note-%D0%A2%D1%83%D0%BA%D0%B0-4 [4] групою науковців та фахівців з питань дослідження згаданих злочинів як таких, що становлять істотну загрозу українській державі та суспільству.
Завданням центру є надання інформаційно-консультативної допомоги органам виконавчої влади з метою остаточного встановлення миру та злагоди в Україні. В своїй роботі особливу увагу Центр приділяє проявам https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BC терористичної та https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%BC сепаратистської діяльності на території України.
показати весь коментар
21.06.2021 21:25 Відповісти
отличный сайт! а главное нужный!
показати весь коментар
21.06.2021 21:50 Відповісти
Угорщина поскаржилася в ПАРЄ на "Миротворець" - Цензор.НЕТ 3605
показати весь коментар
21.06.2021 22:00 Відповісти
Угорщина поскаржилася в ПАРЄ на "Миротворець" - Цензор.НЕТ 8932
показати весь коментар
21.06.2021 22:18 Відповісти
когда наконец эту ****** пошлют на хер??????? Оно уже задолбало! Посадить на 20 лет всех "венгров" с двумя паспортами, или выкинуть эту шваль с Украины на их родину... И все будет ОК! А это ****** заткнуть нахер с его нато. Сами попросят, когда к границе писец прийдет....
Когда эти недоумки начали в нашей стране вообще говорить??? Сиятро - *****!
показати весь коментар
21.06.2021 22:22 Відповісти
А вы не пробовали сепаратизмом не заниматься?
показати весь коментар
21.06.2021 23:12 Відповісти
Венгрия путинская подстилка😡
показати весь коментар
21.06.2021 23:20 Відповісти
Гнида мокшанская.
показати весь коментар
22.06.2021 00:02 Відповісти