8846 відвідувачів онлайн
6 802 29

"Північний потік-2" підриває безпеку України і східного флангу НАТО, - Держдеп США

Російський "Північний потік-2" підриває безпеку України і країн Східної Європи. Позиція адміністрації США щодо газопроводу залишається гранично ясною у світлі ухвалених рішень щодо санкцій.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це розповів виконувач обов'язків помічника глави американського дипломатичного відомства у справах Європи та Євразії Філіп Рікер.

Він зазначив, що трубопровід є російським геополітичним проєктом.

"Він загрожує європейській енергетичній безпеці та підриває безпеку України та інших східноєвропейських країн, включно зі східним флангом НАТО", - пояснив Рікер.

За його словами, Вашингтон запровадив санкції проти чотирьох російських юридичних осіб, які беруть участь у будівництві газопроводу від Росії до Німеччини. Йдеться про чотири російські судна.

Він уточнив, що спорудження "Північного потоку-2" було завершено більш ніж на 90%, коли адміністрація США приступила до своїх обов'язків у січні 2021 року. Рікер звернув увагу, що не допустити будівництво газопроводу було складно, в тому числі з новими санкціями.

Нагадаємо, помічник президента Сполучених Штатів з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що американська влада продовжить запроваджувати санкції проти російських компаній, що беруть участь у будівництві газопроводу "Північний потік-2".

Раніше США скасували санкції проти оператора російського газопроводу Nord Stream 2 AG, хоча у Держдепу і Білого дому були розбіжності з цього питання.

Топ коментарі
+11
Дания Россия 4 : 1
показати весь коментар
22.06.2021 07:48 Відповісти
+5
НО....,Во всем виноваты Степан Бандера и Роман Шухевич,это именно они заставили СССр Сралина и Молотова подписать 10 летний братский Договор с Гитлером...
показати весь коментар
22.06.2021 08:20 Відповісти
+4
Лапті полетіли у вирій.
показати весь коментар
22.06.2021 08:10 Відповісти

Завантаження...