10528 відвідувачів онлайн

Штати вакцинували від COVID-19 70% громадян, старших за 30 років

Принаймні одну дозу вакцини від коронавірусу отримали 70% американців, старших за 30 років.

Про це заявила речниця Білого дому Джен Псакі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

Так вона прокоментувала цілі й досягнення адміністрації Байдена щодо вакцинації

"Фактично зараз, станом на сьогодні, ми вже досягли цього показника (70% вакцинованих – ред.) серед людей, яким виповнилося 30 років та більше", - наголосила представниця адміністрації президента США.

Раніше Байден заявив, що його адміністрація планує забезпечити вакцинацію 70% всього дорослого населення США віком від 18 років до Дня незалежності Сполучених Штатів, який відзначається 4 липня. Станом на вівторок, цей показник сягає лише 65,4%.

Це пояснюється, зокрема, тим, що молодь вважає захворювання на COVID-19 не особливо небезпечним та уникає вакцинації. Такої ж думки дотримується частина населення, яке проживає за межами великих міст.

Псакі прокоментувала ситуацію таким чином: "Ми не розглядаємо це як щось, що пішло не так. Наше бачення полягає в тому, що ми поставили перед собою сміливу та амбітну мету, яку президент почав втілювати від самого початку. І ми очікуємо досягнути цієї мети через пару тижнів після 4 липня".

Топ коментарі
+3
п.с. ...о какой вакцине и массовой вакцинации может идти речь, если вирус постоянно мутирует, за ним никому не угнаться !!!! .. или цель у сторонников вакцинации совсем другая !?
показати весь коментар
23.06.2021 00:23 Відповісти
+3
Зе-Степанова на них нема. А так були би вже чемпіонами - 100%.
показати весь коментар
23.06.2021 00:34 Відповісти
+2
Байден, почему вы вакцинировали 70% у вас, а не у нас? (с) Шо за фигня?!!!
показати весь коментар
23.06.2021 00:04 Відповісти

Завантаження...