5253 відвідувача онлайн
9 575 67

Українець у Польщі "відстрілювався" від поліцейських за допомогою вогнегасника. ВIДЕО

Інцидент стався у Варшавському районі Охота, повідомляє Цензор.НЕТ. Відео того, що сталося, поляки активно поширюють у соцмережах.

Очевидці повідомили в поліцію, що чоловік їздить по тротуарах на автомобілі і мало не збив батька з дитиною. На місце тут же вирушив наряд. Машину зупинили, але коли поліцейські спробували затримати водія - отримали в обличчя струмінь піни з вогнегасника.

Українець спочатку "відстрілювався" з салону. Потім вибрався з авто, але надіти наручники на себе не дав - вивернувся і втік. Правоохоронці наздогнали його і застосували сльозогінний газ, а також викликали підмогу. Остаточно скрутити українця їм вдалося, тільки коли їх було вже восьмеро.

Українця довелося доставити в лікарню і зробити укол заспокійливого. У нього взяли на аналіз кров, оскільки підозрюють, що він міг перебувати під дією наркотиків.

Топ коментарі
+25
Все было хорошо, но закончился боекомплект...
показати весь коментар
23.06.2021 21:08 Відповісти
+18
Скорее козел.
показати весь коментар
23.06.2021 21:18 Відповісти
+10
А як на мене деякі емігранти "ощерювалися" нещодавно коли я написав про те що разом з нормальними людьми на Захід виїхало багато нашої "брудної піни" яка своєю поведінкою та ганебними заняттями і вчинками ганьбить Україну і українців за кордоном! Трохи не "ворогом України" вважать стали! (Деякі навіть спілкуваться перестали) А тут такий "підсер"!!! (І це ж тільки "видима частина айсберга"! Знайомий розповідав - їм у відділ надходять запити і через Інтерпол і напряму - через систему міждержавних угод на інформацію про подібних "діячів" що "натворили ділов" по Європі!)
показати весь коментар
23.06.2021 21:22 Відповісти

Завантаження...