Українець у Польщі "відстрілювався" від поліцейських за допомогою вогнегасника. ВIДЕО

Інцидент стався у Варшавському районі Охота, повідомляє Цензор.НЕТ. Відео того, що сталося, поляки активно поширюють у соцмережах.
Очевидці повідомили в поліцію, що чоловік їздить по тротуарах на автомобілі і мало не збив батька з дитиною. На місце тут же вирушив наряд. Машину зупинили, але коли поліцейські спробували затримати водія - отримали в обличчя струмінь піни з вогнегасника.
Українець спочатку "відстрілювався" з салону. Потім вибрався з авто, але надіти наручники на себе не дав - вивернувся і втік. Правоохоронці наздогнали його і застосували сльозогінний газ, а також викликали підмогу. Остаточно скрутити українця їм вдалося, тільки коли їх було вже восьмеро.
Українця довелося доставити в лікарню і зробити укол заспокійливого. У нього взяли на аналіз кров, оскільки підозрюють, що він міг перебувати під дією наркотиків.
А тут такий "підсер"!!! (І це ж тільки "видима частина айсберга"! Знайомий розповідав - їм у відділ надходять запити і через Інтерпол і напряму - через систему міждержавних угод на інформацію про подібних "діячів" що "натворили ділов" по Європі!)