НАТО ввижаються агресивні дії Росії, - Лавров

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють РИА "Новости".
"Натовським стратегам знову привиділися агресивні дії Росії. Зі свого боку, залишаємося відкритими до чесного і професійного діалогу", - заявив Лавров на Московській міжнародній конференції з безпеки.
"Наші конструктивні предметно-конкретні пропозиції, націлені на зниження військової небезпеки уздовж всієї лінії зіткнення Росії з Північноатлантичним альянсом, залишаються на столі вже майже два роки, але відповідей на них немає. НАТО взагалі не хоче спілкуватися щодо лінії військових", - заявив російський міністр .
Раніше Лавров заявляв, що в НАТО нібито вже близько двох років не можуть розглянути конкретні пропозиції Росії, які були передані по лінії Генштабу ЗС. Лавров пояснив, що вони полягають у встановленні дистанції, ближче якої не повинно відбуватися переміщення літаків Військово-повітряних сил Росії і країн НАТО і кораблів Військово-морських флотів. Також було передано пропозицію узгодити дистанцію, на яку будуть відсунуті від лінії зіткнення Росія-НАТО військові навчання як Росії, так і Північноатлантичного альянсу.