23-річний хлопець помер під час напів марафону у Львові, - Садовий
Як передає Цензор.НЕТ, про це Садовий написав у фейсбуці.
Мер зазначив: "Велика біда на напів марафоні. Хлопець, 23 роки, не добіг 200 метрів. Медики щойно констатували смерть".
Садовий зазначив, що більше інформації про трагедію буде пізніше і висловив співчуття рідним і близьким.

Тот кто печатал статью или пьян или в школу не ходил. А этого мэра в шоке - какие нах марафоны при такой жаре.
М.Я. Азіров
но это спорт, иногда что-то может пойти не по плану.