8422 відвідувача онлайн
2 583 9

На Полтавщині повністю відновили дорогу Шили - Полтава, - ОДА

Ремонт дороги Шили - Надержинщина - Полтава завершено. Згідно з європейськими стандартами трасу відновили вздовж всієї довжини.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Полтавська ОДА.

"За два роки підрядники Агентства місцевих доріг повністю відремонтували дорогу Шили – Надержинщина – Полтава по всій протяжності. Цьогоріч відремонтували майже 4 кілометри дороги. Загалом суцільним асфальтобетоном вкрито майже 10 кілометрів автошляху", – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Підрядники відфрезерували покриття дороги, уклали два шари асфальтобетону, розчистили та зміцнили узбіччя, нанесли горизонтальну дорожню розмітку на встановили дорожні знаки.

На Полтавщині повністю відновили дорогу Шили - Полтава, - ОДА 01

Нагадаємо, раніше заступник глави Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко повідомив, що планом президентської програми на 2021 рік передбачено ремонт і будівництво 6500 км доріг і 245 штучних споруд.

Коментувати
Сортувати:
Ага...и не забудьте фото весны или лета 2022-го года потом опубликовать..
показати весь коментар
30.06.2021 13:08 Відповісти
Исправить цифры на фото не составит большого труда.
показати весь коментар
30.06.2021 13:13 Відповісти
Лучше 2023. Пару лет продержится. Разметка, сделанная масляной краской, сотрется раньше, но то уже такое ...

В целом, все что делается - срала/мазала. Даже туркам выставили такие откаты, что они вынуждены экономить на качестве и стандартах.
показати весь коментар
30.06.2021 13:51 Відповісти
Ділянка траси Київ-Харкіів, біля Полтави, яку будували турки, вистояла зиму без проблем. Думаю, ще не одну відстоїть. Про фарбу - ви зовсім не в темі. Де ви бачили, останнім часом, взагалі олійну фарбу? Давно вже використовують акрилову.
показати весь коментар
30.06.2021 14:46 Відповісти
Прикольно вы сравнили: Трассу национального значения с дорогой в райцентр. Я, например часто езжу по дороге Кривой Рог - Николаев и вижу состояние дороги полностью восстановленной 3 года назад. Колейность и стертая разметка. "Маслянная краска" я сказал условно. Слово "сарказм" слышали? Я лично видел какой состав используется для разметки в ОАЕ. На него гарантия 10 лет. Это при том что там песок и ветры. В Европе гарантия 20 лет. А у нас разметка через 2 года с трудом просматривается. И это очень выгодно, т.к. позволяет системно воровать деньги на этом. Это как знаменитый "ямочный ремонт" - мечта коррупционера.
показати весь коментар
30.06.2021 15:03 Відповісти
Наддержинщина - 194 люд, Шили - 107 людей. Масштаб Великого Будівництва окриляє!
показати весь коментар
30.06.2021 13:38 Відповісти
А ось це, м'яко кажучи, дивує. Біля Полтави турки теж побудували об'їздну на Кременчуг. Дорога - супер, з двома мостами і розв'зками. Але потік транспорту там мізерний. Явно, "відкатна" дорога. Не треба плутати з ремонтом дороги в статті - це будує область. І відкати вже не йдуть Києву, а залишаються в Полтаві.
показати весь коментар
30.06.2021 14:50 Відповісти
Показуха. Коли відновили дороги Львів-Тернопіль, Львів - Луцьк і інші то про це не афішували бо зробив не зелебобік. Це норма відновлювати і ремонтувати дороги. я знаю чому зелебобік зробив оце велике будівництво бо там величезна корупція і йому ідуть великі відкати. Такої корупції як при зелебобіку не було ні при жодному президенті навіть при Януковичу і Кучми.
показати весь коментар
30.06.2021 13:47 Відповісти