6867 відвідувачів онлайн
1 035 14

Триває опитування серед депутатів "СН" щодо підтримки законопроєкту про деолігархізацію, - Кравчук

Фракція "Слуга народу" хотіла б проголосувати законопроєкт про деолігархізацію власними силами.

Про це журналістам у Раді сказала заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, інформує кореспондент Цензор.НЕТ.

За її словами, це було б правильно, чесно і показово. За словами нардепа, зараз фракція проводить опитування серед своїх депутатів з підтримки законопроєкту в письмовому вигляді.

"У моїй групі (16 осіб. - Ред.) 100-процентна підтримка. Сподіваюся, також і в інших колег", - розповіла Кравчук.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи просив президент України Володимир Зеленський підтримати цей законопроєкт, вона підкреслила: "Мені здається, президент не повинен просити свою фракцію підтримати законопроєкт, який подав президент України. Це нонсенс, щоб президент про таке просив, особливо, коли мова про такий важливий законопроєкт".

Топ коментарі
+7
А я знаю, який покус вони провернуть.
Запишуть Беню в меценати, Агмєта в благодійника...а його посіпак в лобістів.
Олігархом призначать лише Порошенка , бо він зеленському не відстьобує
показати весь коментар
30.06.2021 13:43 Відповісти
+5
Ойц....невже зелені відмовляться від щомісячних виплат від коломойші ?
Це ж по кілька тищ долярів на рило.
показати весь коментар
30.06.2021 13:41 Відповісти
+5
Буде такий же пустопорожній закон як і всі закони від Бубачки.
показати весь коментар
30.06.2021 13:46 Відповісти

Завантаження...