Профільний комітет Ради підтримав проєкт закону про олігархів

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти в першому читанні ініційований президентом законопроєкт про деолігархізацію (№5599).
Відповідне рішення члени комітету прийняли на засіданні 30 червня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".
Крім того, комітет рекомендував відхилити три альтернативні законопроєкти.
Як повідомлялося, президент України на початку червня вніс до Верховної Ради законопроєкт "Про запобігання загроз національній безпеці, пов'язаних з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)" (№5599).
Згідно з документом, достатніми для включення Радою нацбезпеки та оборони особи до реєстру олігархів є будь-які три з чотирьох умов: значний вплив на ЗМІ, участь у політичному житті, бенефіціарне володіння компанією-монополістом і статки понад 1 млн прожиткових мінімумів (близько $83 млн за поточним курсом).
Беня ж не олигарх, нє?
Не поможет недолугим клоунам никакой закон.
Ни водной стране нет такого идиотского закона, но живут же люди, и живут лучше нас.
Потому что у них нет столько зебилов.