2 450 7

Рада розблокувала підписання закону про податкову амністію

Про це інформує кореспондент Цензор.НЕТ.

Тільки 95 народних депутатів підтримали проєкт постанови про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття у другому читанні й у цілому проєкту Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом введення добровільного декларування фізичними особами належних їм активів і сплати одноразової збору в бюджет".

Перед голосуванням автор постанови, лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко прокоментувала закон, який пропонувала скасувати: "Це не амністія, а ліквідація середнього класу країни. Йдеться про те, що люди, які все своє життя важкою працею накопичували своє майно, платячи податки, цим законом, як кажуть, добровільно повинні заповнити нульову декларацію. По-перше, не добровільно. Тому що потім за незаповнення такої декларації настає адміністративна та кримінальна відповідальність. По-друге, коли депутати, президент, члени уряду заповнювали нульову декларацію, тоді декларувалися сотні мільйонів готівки, майно, церкви, мощі, і їм не потрібно було платити податок. А для народу ці податки ввели".

Також депутати не підтримали 10 альтернативних постанов авторства опозиції.

Тепер законопроєкт про податкову амністію може підписати спікер ВР і передати його на підпис президенту. Відповідно до закону про податкову амністію, в період з 1 вересня 2021 до 1 вересня 2022 проведуть одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів фізичних осіб.

Коментувати
Сортувати:
*Красти потрібно так ..щоб всі думали що це реХформи *
Гройсман
показати весь коментар
01.07.2021 13:31 Відповісти
ну, ви зебіли-циркачі, вам видніше...
показати весь коментар
01.07.2021 13:51 Відповісти
Один из самых подлых законов принятых монябольшинством. Прошу заметить, что добивались его отмены в первую очередь Батькивщина и ЭС.
показати весь коментар
01.07.2021 13:38 Відповісти
Бубочка попал. Теперь его вынесут вместе с его слугами
показати весь коментар
01.07.2021 14:45 Відповісти
Ни копейки бандитской оккупационной администрации!
показати весь коментар
01.07.2021 14:50 Відповісти
Там в законі оподатковуються статки в банках. Налік та приватна власність - ні, ти просто їх декларуєш і все. Баба Йуля взагалі-то незрозуміло з чого живе - а тепер треба ж буде пояснити, і податкова повинна буде її виїбати якщо в наступній декларації щось не співпаде або не буде пояснене джерело доходу.
показати весь коментар
01.07.2021 15:17 Відповісти