9097 відвідувачів онлайн

Київ запроваджує рекомендований авансовий платіж за опалення, - КМДА

Київська влада запроваджує рекомендований авансовий платіж за опалення. Така система була раніше, коли платежі за опалення були рівномірно розподілені на весь рік.

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Це означає, що певний відсоток оплати за опалення може бути здійснений за бажанням в літній період.

За словами посадовця, це допоможе вчасно почати опалювальний період і зробить зимові рахунки за опалення більш збалансованими і зменшить навантаження на споживачів.

"Ми запроваджуємо рекомендований авансовий платіж, літній", - заявив Пантелеєв.

Директор СП "Енергозбут" КП "Київтеплоенерго" Костянтин Лопатін заявив, що в платіжках за червень киянам запропоновано рекомендований авансовий платіж.

"Цей авансовий платіж є цілком добровільним, він розрахований як середньозважений по місту. Вартість опалення за попередній сезон розбито на частини по 30% і становить близько 10 гривень на квадратний метр опалювальної площі. Цей платіж зазначено окремою строкою в платіжному документі", - повідомив він.

Топ коментарі
+20
Давайте зарплату и пенсию тоже авансом на год вперед.
показати весь коментар
06.07.2021 13:10 Відповісти
+15
Кароче, бабло давайте зараз, а там видно буде.
показати весь коментар
06.07.2021 13:07 Відповісти
+9
Сначала само центральное отопление надо сделать добровольным.
Это ведь "услуга" !
Клиенты её П О К У П А Ю Т - если качество и цена устраивают.
В 2005 году клиент мог выбирать - пользоваться центральным отоплением, или отключиться.
С этого и надо начинать.
показати весь коментар
06.07.2021 13:20 Відповісти

Завантаження...