2 455 5

Фонду держмайна з другої спроби вдалося продати спиртзавод на Тернопільщині

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Фонду держмайна.

"За об'єкт приватизації, який розташовано за 15 км від Тернополя, на відкритих торгах змагалися 4 учасники, які підвищили вартість активу більш ніж утричі від стартової ціни - з 7,3 млн грн до 23 млн грн", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що переможець аукціону тепер має підписати протокол про результати аукціону укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок, після чого процес приватизації буде вважатися офіційно завершеним.

Новий власник отримає, зокрема, головний виробничий корпус, спиртосховище, бардосховище, цех брагоректифікації, вуглекислотний і соковий цехи.

Коментувати
Сортувати:
Переміг зелений змій.
показати весь коментар
06.07.2021 19:44 Відповісти
какие-то смешные суммы
показати весь коментар
06.07.2021 20:00 Відповісти
Между первой и второй, перерывчик не большой.
показати весь коментар
06.07.2021 20:03 Відповісти
вот это шара!.....)))..меньше лимона зеленью за спиртзавод! ..за год легко отобьет бабки..
показати весь коментар
06.07.2021 21:41 Відповісти
**********, достіжєниє!
ФДМ України, ви найкращі!!!
Я думаю, собі по десятку лімонів премії хапнете, курвоти.
показати весь коментар
07.07.2021 02:57 Відповісти