11442 відвідувача онлайн

Мінветеранів розробляє механізм компенсації замість надання земельної ділянки для ветеранів АТО/ООС, - Лапутіна

Про це під час візиту на Луганщину повідомила міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

"Розробляється декілька механізмів, один з механізмів – це компенсація. Ми розуміємо, якщо всі наші категорії, які належати міністерству, а це родини загиблих, Герої Небесної Сотні, учасники війн на території інших держав, ветерани Другої світової війни. Це 1 200 000 людей, по 2 га, 2 мільйони гектарів. Тому розробляється механізм компенсації", - каже вона.

Нагадаємо, учасники антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил мають право на безкоштовне отримання земельних ділянок до 2 гектарів для сільськогосподарської діяльності, садівництва чи для будівництва житла.

Топ коментарі
+11
При чем здесь ветераны второй мировой ( их единицы) и при чем здесь участники войн в других странах?
Закон касался ТОЛЬКО участников АТО--- их всего 300 тысяч---какие миллионы гектаров????
показати весь коментар
08.07.2021 02:37 Відповісти
+6
ну естесссно! рынок земли же открыли! теперь ветеранам моральную компенсацию за участок в виде 1000 грн., а сам участочек с молотка. гениально!!!
показати весь коментар
08.07.2021 07:34 Відповісти
+5
Агитпроп закрыт! Закон о продаже земли вступил в силу. Лучше продать чем разбрасываться народным добром направо-налево. Нужно наполнять кубышку к очередным выборам. Гречку нужно за какие-то шиши покупать для народа?
показати весь коментар
08.07.2021 01:49 Відповісти

Завантаження...