5253 відвідувача онлайн
2 326 11

Зеленський підписав закон щодо врегулювання питання оплати праці співробітників апаратів судів

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

"Право на своєчасну виплату заробітної плати захищене законом. Але це право систематично порушується стосовно працівників апаратів судів. Так, на 2021 рік заявлене фінансове забезпечення системи правосуддя складає лише 38,4% від потреби. Визначених бюджетом коштів не вистачає на виплату заробітної плати працівникам апаратів місцевих та апеляційних судів, навіть у межах обов’язкових мінімальних виплат. На необхідності фінансового забезпечення судів також наголошують міжнародні інституції, вказуючи, що суди потребують достатніх ресурсів", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що закон дозволить врегулювати питання оплати праці співробітників апаратів судів та забезпечити належні умови для роботи судів, що гарантовано Конституцією України.

Документ вносить зміни до Державного бюджету на поточний рік, збільшуючи видатки Державній судовій адміністрації України за програмою "Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя" на 742 млн грн.

"Це дозволить частково вирішити першочергову потребу у збільшенні обсягу видатків на виплату заробітних плат для працівників апаратів судів", - додали в ОП.

Закон набирає чинності на наступний день після опублікування.

Топ коментарі
+2
ти забезпеч насамперед нормальне фінансування армії в умовах війни.
А суддівські не пропадуть, там завжди гроші гуляють
показати весь коментар
09.07.2021 12:11 Відповісти
+1
а откуда эти деньги появятся , если в бюджет они не заложены ??? А ? ...правильно ! суды поднимут расценуи , и расходы лягут на получателей правосудия , на народ в том числе . Спасибо вова !
показати весь коментар
09.07.2021 12:13 Відповісти

Завантаження...