5960 відвідувачів онлайн
1 109 13

При РНБО створили групу із захисту інформаційного простору

При РНБО створили групу із захисту інформаційного простору

При Раді національної безпеки та оборони створено робочу групу з питань захисту інформаційного простору, водночас при РНБО вже працює Центр протидії дезінформації.

Як передає Цензор.НЕТ, про це сказано у фейсбуці РНБО.

Вказується, що робота група стане майданчиком для обговорення питань та напрацювання конкретних рішень щодо захисту інформаційного простору держави.

8 липня група вже провела установче засідання.

До її складу, кажуть в РНБО, увійшли всі провідні вітчизняні оператори електронних комунікацій, інтернет-провайдери, профільні громадські організації.

На зустрічі обговорили питання створення реєстру заборонених ресурсів, яке всі учасники визнали невиправданим.

Начебто група повинна виробити механізм і алгоритм дій для операторів телекомунікацій щодо виконання закону про санкції і захисту вітчизняного інформаційного простору.

Топ коментарі
+7
Ну, що Шановні Порохоботи, починаємо стібаться з нового недоумка!

При РНБО створили групу із захисту інформаційного простору - Цензор.НЕТ 3229
показати весь коментар
10.07.2021 00:03 Відповісти
+2
Вистава лялькового балагана триває !!! )))
показати весь коментар
09.07.2021 23:56 Відповісти
+2
о госпидя, пля!.. а давайте создадим пространство по защите черешни!..
хоть польза какая будет!.. сегодня сайт ВМСУ подвесили, а РНБО занимается клоунадой!
показати весь коментар
10.07.2021 00:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Російські хакери атакували сайт ВМС, зараз він не працює." Результат противодействия на лицо.

Опять видать набирать по обьявлению в газете будите как и в кибер-полицию !!??
показати весь коментар
09.07.2021 23:55 Відповісти
Найбільш вразлива точка доступу до будь якої Б\Д,серверу-це прокладка між компом та стулом.
показати весь коментар
10.07.2021 07:02 Відповісти
Вистава лялькового балагана триває !!! )))
показати весь коментар
09.07.2021 23:56 Відповісти
показати весь коментар
10.07.2021 00:03 Відповісти
показати весь коментар
10.07.2021 00:06 Відповісти
Він вже заявив що не стане на Юлькині граблі, бо в нього є свої.)))
показати весь коментар
10.07.2021 00:23 Відповісти
Зеля змінив партнера.
показати весь коментар
10.07.2021 07:20 Відповісти
Продовжує працювати Наш, ніхто не бачить проблем.
Це про бажання зелених боронити інформаційний простір )
показати весь коментар
10.07.2021 01:43 Відповісти
шапито ОПУ омывает свое крмлерашистское реноме на сцене СНБО