10949 відвідувачів онлайн
5 299 47

Трьох осіб госпіталізовано 10 липня після укусу змій на Львівщині, - ДСНС

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДСНС Львівської області.

"10 липня до лікувальних закладів Львівської області з діагнозом укус змії госпіталізовано трьох осіб. Усі потерпілі у стані середньої важкості", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, о 14:55 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що в Перемишлянську центральну районну лікарню госпіталізовано жінку 1987 року народження, з діагнозом укус змії пальця правої стопи. Потерпіла - жителька Львова.

О 17:48 надійшло повідомлення про те, що в Турківську лікарню, в приймальне відділення прибула дівчина, 2008 року народження, з діагнозом укус змії в ліву гомілку. Потерпіла - жителька с. Свидник Східницької селищної територіальної громади.

Цього ж дня о 20:00 надійшло повідомлення про те що в Турківську лікарню, в приймальне відділення поступила жінка 1970 року народження, з діагнозом укус змії в праву п’ятку. Потерпіла - жителька с. Карпатське Боринської селищної територіальної громади Самбірського району.

Топ коментарі
+5
Змеи глухи, но они ощущают вибрации почвы. Громче топайте, и змея постарается уползти, потому что они не любят контактировать с людьми. Укусы обычно бывают когда человек идёт тихо, в высокой траве, и случайно наступает на змею.
показати весь коментар
11.07.2021 12:30 Відповісти
+3
Пішов збір чорниці з лохиною і малиною - пішли укуси змій
показати весь коментар
11.07.2021 09:58 Відповісти
+3
Та білих вже повно, в горах спека поменше, хоча звичайно зараз будуть з хробаками, красноголовці, синюки ну вся шушера ( сироїжки, маремухи...)
показати весь коментар
11.07.2021 10:19 Відповісти

Завантаження...