Трьох осіб госпіталізовано 10 липня після укусу змій на Львівщині, - ДСНС

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДСНС Львівської області.
"10 липня до лікувальних закладів Львівської області з діагнозом укус змії госпіталізовано трьох осіб. Усі потерпілі у стані середньої важкості", - йдеться в повідомленні.
Зокрема, о 14:55 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що в Перемишлянську центральну районну лікарню госпіталізовано жінку 1987 року народження, з діагнозом укус змії пальця правої стопи. Потерпіла - жителька Львова.
О 17:48 надійшло повідомлення про те, що в Турківську лікарню, в приймальне відділення прибула дівчина, 2008 року народження, з діагнозом укус змії в ліву гомілку. Потерпіла - жителька с. Свидник Східницької селищної територіальної громади.
Цього ж дня о 20:00 надійшло повідомлення про те що в Турківську лікарню, в приймальне відділення поступила жінка 1970 року народження, з діагнозом укус змії в праву п’ятку. Потерпіла - жителька с. Карпатське Боринської селищної територіальної громади Самбірського району.