5807 відвідувачів онлайн
12 311 221

Рада провалила законопроєкт про легалізацію медичного канабісу

Про це інформує парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

На позачерговому засіданні народні депутати не підтримали в першому читанні законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання обігу конопель з медичною метою, наукової та науково-технічної діяльності.

За його ухвалення було лише 184 присутні в сесійній залі за необхідних 226.

Також депутати не направляли документ на повторне перше читання.

Перед голосуванням автор законопроєкту, народна депутатка фракції "Голос" Ольга Стефанишина закликала підтримати документ. Вона показала депутатам маленьку порожню пляшечку. "Тут був медичний канабіс. Це не сигарети", - підкреслила нардепка і додала, що медичний канабіс - це олія, яку дають зокрема і хворим дітям.

Зі свого боку народний депутат Слуги народу Максим Бужанський закликав колег натиснути червону кнопку під час голосування. Він вважає, що ті депутати, які натиснуть зелену, "впустять наркотики в Україну".

Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко також виступила проти законопроєкту. "Крайній цинізм прикривати це медициною ... Цей закон не про медицину, а про те, щоб в Україні на наших золотих землях вирощувати не хліб, а наркоту, продавати її, переробляти і продавати біля шкіл", - заявила вона.

Топ коментарі
+26
Ну дык мусора должны быть единственными крышевальщиками наркотраффика в стране. А онкобольные пускай мучаются, ведь 73% из них сходили на выборы по-приколу.
показати весь коментар
13.07.2021 18:34 Відповісти
+25
Идиотка-популистка Тимошенко и откровенная сволочь Бужанский. Два сапога пара. Суки они конченые, короче.
показати весь коментар
13.07.2021 18:42 Відповісти
+24
Судячи з коментів люди не розуміють що таке маріхуана, взагалі канабіоіди і як вони діють. Ну а депутати ще ті пурітані-комуністи. Самі і з табу і без табу, але ні пррституції, кокаїн, але ні канабіоідам навіть для хворих. В Канаді медецинська дозволена була і раніше, для всіх дорослих офіційно дозволена роки 3 тому. Ніякого негативного впливу від легалізації не відбулося. Тільки плюси. Маріхуана повністю безпечна для дорослих, не може бути отруєння і передозування, як горілкою!
показати весь коментар
13.07.2021 18:42 Відповісти

Завантаження...