10196 відвідувачів онлайн
2 610 29

Блінкен заявив про готовність Вашингтону вжити заходів проти хакерів у Росії

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що діяльність хакерів завдає великої шкоди національній безпеці США, у зв'язку з цим Вашингтон готовий вжити заходів проти хакерів у Росії, якщо вона сама не зробить належних дій.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Він, виступаючи на конференції з нових технологій у Вашингтоні, сказав, що в США розглядають діяльність хакерів-здирників не тільки як проблему правоохоронних органів, а й як проблему національної безпеки.

"Це пряма загроза безпеці, добробуту нашого народу, тому це питання стоїть на першому місці в нашому дипломатичному порядку денному (...). Це також причина, через яку ми підвищуємо рівень уваги до питання про здирників у наших розмовах з Росією. Наш напрям зрозумілий: країни, що переховують кіберзлочинців, несуть відповідальність за вжиття заходів, або ж ми це зробимо самі", - наголосив дипломат.

За його словами, "здирники і інші кіберзлочинності зачіпають усіх нас - наш бізнес, місцеві органи влади, нашу найбільш важливу інфраструктуру від електромереж до лікарень".

"Як ви знаєте, кожен четвертий американець стає жертвою кіберзлочинності, втрати від якої перевищують $4 млрд на рік", - зазначив шеф американської дипломатії.

Блінкен послався на приписувану Росії масову атаку на SolarWinds, і сказав, що "НАТО підтвердило, що кібератака може спровокувати застосування статті 5 Північноатлантичного договору, яка розглядає напад на одного з членів альянсу як напад на весь альянс.

Держсекретар назвав це "важливим кроком у стримуванні цих атак і захисту нашої національної безпеки в кіберепоху".

Топ коментарі
+10
Та не "заявлять про заходи" треба, а "вживать" їх! Поки будете язиками "баляндрасить" - кацапи будуть "срать" (і вам і на вас) Як тільки почнете їм їхню кіберсистему крушить - прижухнуть і попросять "мирнава сасуществавания"
показати весь коментар
14.07.2021 07:42 Відповісти
+6
Це все коливання повітря (!) коли буде дія ?
показати весь коментар
14.07.2021 07:39 Відповісти
+3
Вы плохо читаете американскую ПРЕССУ...вчера кибервойска США по приказу Джо Байдена провели масштабную операцию против ГРУ РАБссии...,выявлено несколько групп из Мавзолейной банды REvil,все они уничтожены и доступа в интернет НЕТ,от слова СОВСЕМ...,и вообще что вы читаете в инете? Бурду Ольги ********* и Володьки Соловьиный Помет?
показати весь коментар
14.07.2021 07:49 Відповісти

Завантаження...