11592 відвідувача онлайн
1 193 25

На зниження викидів до 35% потрібно 100 млрд євро, - Шмигаль

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Кабміну, про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу на 12-му Міжнародному українському енергетичному форумі 14 липня.

Глава Уряду зауважив, що останніми роками головним світовим трендом в галузі енергетики стала декарбонізація. Він додав, що Україна однією з перших ратифікувала Паризьку угоду, але тільки в останній рік активно включилася у формування Українського зеленого курсу.

"Це дійсно амбітна мета, яка включає в себе перебудову економічної моделі та залучення масштабних інвестицій для модернізації нашої енергетики. Щоб зменшити викиди до 35% від рівня 1990 року, за підрахунками Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, нам знадобиться 102 млрд євро капітальних інвестицій протягом 10 років", — відзначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр додав, що паралельно із декарбонізацією Уряд працює над зменшенням енергоємності економіки, встановленням ринкових правил і справедливих ринків та збільшенням власного видобутку.

Топ коментарі
+3
показати весь коментар
14.07.2021 12:16 Відповісти
+2
С пятнами на Солнце и потеплением бароцца нада! И маловата 100 млрд - проси 200 - дадут 150.
показати весь коментар
14.07.2021 12:17 Відповісти
+2
А путен сказал что мы браття - значит армия нафиг не нужна...
показати весь коментар
14.07.2021 12:18 Відповісти

Завантаження...