7772 відвідувача онлайн

Повідомлено про підозру керівнику штабу "Юнармії" в окупованому Севастополі, - прокуратура АРК

Повідомлено про підозру керівнику штабу "Юнармії" в окупованому Севастополі, - прокуратура АРК

Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила про підозру в "порушенні законів і звичаїв війни" керівнику штабу "Юнармії" в окупованому Севастополі.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний після окупації півострова Росією в 2016 році "очолив" регіональний штаб "Юнармії" м. Севастополя з метою підготовки дітей основам військової служби в освітніх установах і навчальних закладах військово-патріотичного виховання для подальшої їх служби в збройних силах РФ та інших силових відомствах", – сказано в повідомленні.

У Прокуратурі зазначили, що такі дії "порушують закони і звичаї війни, оскільки пропаганда, спрямована на забезпечення добровільного вступу до армії цивільного населення, заборонена статтею 51 (1) Конвенції про захист цивільного населення під час війни від 1949 року".

У разі, якщо суд визнає провину військового комісара, то йому загрожує від 8 до 12 років позбавлення волі за частиною 1 статті 438 Кримінального кодексу України.

Топ коментарі
+4
Сообщено о подозрении руководителю штаба "Юнармии" в оккупированном Севастополе, - прокуратура АРК - Цензор.НЕТ 2025
показати весь коментар
16.07.2021 07:31 Відповісти
+3
Школа падликов морозовых! Учат мамок с папками сдавать очередному Берии. Стишок как то обнаружил давних лет. Поёт танцует детвора---ликует пионерия! Сегодня в гости к ним зайдёт Лаврентий Палыч Берия!
показати весь коментар
16.07.2021 01:01 Відповісти
+2
русское же. у него всегда есть кал в галифе. тьі-то чего переживаешь? дидьіваеватель?
показати весь коментар
16.07.2021 04:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Школа падликов морозовых! Учат мамок с папками сдавать очередному Берии. Стишок как то обнаружил давних лет. Поёт танцует детвора---ликует пионерия! Сегодня в гости к ним зайдёт Лаврентий Палыч Берия!
показати весь коментар
16.07.2021 01:01 Відповісти
представляю, как этому руководителю штаба стало страшно, он там обкакался наверно весь, а почему его в санкционный список не включили ?
показати весь коментар
16.07.2021 01:27 Відповісти
русское же. у него всегда есть кал в галифе. тьі-то чего переживаешь? дидьіваеватель?
показати весь коментар
16.07.2021 04:42 Відповісти
А ты думал... Терь будет постоянно оглядываться в поисках замаскированного бандеровца в шлепанцах, карателя и исполнителя приговора...
показати весь коментар
16.07.2021 10:28 Відповісти
сообщите Куйлу о Методах Агрессии и ведении Войны. Смысл такой же) Но Записывать Каждое Проросийское Лицо Обязаны штоб расстрелять . и Это будет как Путин сдохнет Сразу....Я бы сразу записала Клоуна ЗЕленого к Стенке...ну Я не Гражданка Украины поэтому тока пишу)
показати весь коментар
16.07.2021 03:00 Відповісти
https://www.google.com/search?q=%D1%8E%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B8%D1%8F&tbm=isch&ved=2*********************************-cCegQIABAA&oq=%D1%8E%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B8%D1%8F&gs_lcp=********************************************************************************************************************************************&sclient=img&ei=gPLwYNiYKM_tqgHLhJyoCw путлерюгент во всей красе
показати весь коментар
16.07.2021 05:45 Відповісти
http://gazeta-dm.com/articles/media/2020/9/3/*********-putyovka-v-zhizn/ ЮНАРМИЯ - ПУТЁВКА В ЖИЗНЬ
показати весь коментар
16.07.2021 05:50 Відповісти
дедываяваленок получит орден с закруткой
показати весь коментар
16.07.2021 06:42 Відповісти
на спине
показати весь коментар
16.07.2021 08:01 Відповісти
Сообщено о подозрении руководителю штаба "Юнармии" в оккупированном Севастополе, - прокуратура АРК - Цензор.НЕТ 2025
показати весь коментар
16.07.2021 07:31 Відповісти
Варто придуркам нагадать чим закінчив Бальдур фон Ширах!
показати весь коментар
16.07.2021 07:59 Відповісти