11688 відвідувачів онлайн
7 035 52

Семирічна дівчинка захворіла на правець на Львівщині

Як передає Цензор.НЕТ, про це 15 липня у фейсбуці написала головна санітарна лікарка Львівської області Наталія Іванченко-Тімко.

"На жаль, дитина не була захищена за допомогою вакцинації. Тож нагадую! Спори правця є скрізь. Найменша ранка може становити небезпеку! Порятунок один - вакцинація! Безкоштовно держава гарантує щеплення у віці 2, 4, 6, 18 місяців, 6, 16 років. Надалі - 26, 36, 46, 56, 66, 76, 86, 96... Без вікових обмежень", - заявила вона.

Завідувачка реанімаційного відділення лікарні "Охматдит" Віра Приймакова повідомила сайту Zaxid.net, що дівчинка з Мостиського району Львівської області з 14 липня в реанімації. У дитини генералізована форма правця.

"Дитина вакцинована в один рік, ревакцинація їй не проводилася. Дівчинка на ШВЛ, у медикаментозному сні", - сказала Приймакова.

Дівчинку в реанімацію перевели з травматологічного відділення.

За інформацією Приймакової, цього року це перший випадок правця. У минулі роки лікарям вдавалося рятувати дітей з дуже важкими формами захворювання, зазначили львівські журналісти.

Топ коментарі
+10
Ну от. Антищепленева істерія приносить свої плоди. Дівчинка вже труп. Але мама може втішати себе тим що не дала колоти своїй кровиночці якусь страшну речовину під назвою ;вакцина; і її дитина ніколи не стане аутистом від тімесаролу.
Злий сарказм.
показати весь коментар
17.07.2021 09:26 Відповісти
+10
Мама - дура. Календарь вакцинации ребенка - святое и нарушать его НЕЛЬЗЯ!
показати весь коментар
17.07.2021 09:28 Відповісти
+8
Раніше не було інтернету і форумів овуляшок.
показати весь коментар
17.07.2021 09:29 Відповісти

Завантаження...