9425 відвідувачів онлайн
2 489 19

Вимоги обов'язкової шкільної форми є незаконними, - освітній омбудсмен Горбачов

Вимоги обов'язкової шкільної форми є незаконними, - освітній омбудсмен Сергій Горбачов заявляє, що будь-яка вимога щодо обов'язкової шкільної форми є незаконною.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Згідно із законом про освіту будь-які рішення органів батьківського самоврядування не є обов'язковими. Це означає, що батьки можуть їх дотримуватися, якщо вони з ними згодні. Будь-яка вимога щодо обов'язкової шкільної форми є незаконною. Я просив би керівників закладів освіти зупинити самоуправство і не вимагати від дітей вдягати те, що їм не подобається. Це абсолютно незаконна вимога", - підкреслив він.

Крім того, за словами Горбачова, шкільний одяг має бути зручним, по сезону і відповідати можливостям сім'ї.

Топ коментарі
+3
І в школу ходити, і уроки вчити, і правил поведінки дотримуватись... А чого, дітя ж має право...
Блін! Якщо в школі заведені правила, які не порушують ніяких моральних норм і не виходять за межі здорового глузду але не подобаються комусь з батьків, то будь ласка, йдемо до іншої. Які ж проблеми!
показати весь коментар
19.07.2021 12:00 Відповісти
+3
а в Японии школьники ходят в форме с 1-го и до последнего класса,и как то никто не париться по этому поводу.
я даже больше скажу,в Японии не привозят детей в школу на машинах,и чуть ли не к парте. и при этом Япония передовая страна.
показати весь коментар
19.07.2021 12:11 Відповісти
+3
Это не со школы. А со специального учебного заведения, как правило - элитного. В обычных школах формы одежды нету. Не нужно туфту постить...
показати весь коментар
19.07.2021 12:16 Відповісти

Завантаження...