7243 відвідувача онлайн
5 991 39

США відправлять на саміт "Кримської платформи" члена уряду, - Кент

Делегацію США під час саміту "Кримської платформи" 23 серпня представлятиме урядовець. Про це повідомив заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "радіо Свобода".

"Від нас буде член кабінету. Не президент і не віцепрезидент", - сказав Кент.

Кент сказав, що в Вашингтоні розуміють важливість "Кримської платформи". Він розповів, що нацього тижня зустрівся з представниками кримських татар. Зокрема, з лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим і головою меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим.

Кент додав, що мйдеться не тільки про саміт.

"Це повинен бути тривалий процес. Це тільки початок. Багато людей вважають себе громадянами України в окупованому Криму. Нам необхідно їм допомогти", - додав дипломат.

Топ коментарі
+6
Схоже, з цієї "Кримської платформи" вийде такий собі аналог "ТКГ по Донбасу". Зберуться якісь "члени кабінетів", які реально нічого не вирішують і впливу ні на що не мають, переллють з пустого в порожнє, та й по всьому. А Крим як є під кацапами, так і залишиться на довгі роки...
показати весь коментар
24.07.2021 02:02 Відповісти
+5
приобретайте, дорогие мои киевляне, бронежилеты....
ета зеленая тварь, если вы возбухнете, - начнет палить сразу.
самый хреновый бронежилет ето все равно лучше когда его нет.
вам еще страну ремонтировать после всего етого зеленого срача....
показати весь коментар
24.07.2021 03:27 Відповісти
+4
"Хрен вам на воротник"!!! Твої кацапи "упиралися рогом" - не хотіли пускать США в склад ТКГ по "Мінську" - тепер їх власними стараннями "Мінська платформа" "деномінована" (а вона більше стосувалася Донбасу) А тепер у "Кримській платформі" сконцентруються майже всі країни Чорноморського регіону і США (крім твого дурнуватого "Лаптєстану") і будуть бить саме по "епіцентру напруги" - по Криму
показати весь коментар
24.07.2021 06:10 Відповісти

Завантаження...