США відправлять на саміт "Кримської платформи" члена уряду, - Кент

Делегацію США під час саміту "Кримської платформи" 23 серпня представлятиме урядовець. Про це повідомив заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "радіо Свобода".
"Від нас буде член кабінету. Не президент і не віцепрезидент", - сказав Кент.
Кент сказав, що в Вашингтоні розуміють важливість "Кримської платформи". Він розповів, що нацього тижня зустрівся з представниками кримських татар. Зокрема, з лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим і головою меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим.
Кент додав, що мйдеться не тільки про саміт.
"Це повинен бути тривалий процес. Це тільки початок. Багато людей вважають себе громадянами України в окупованому Криму. Нам необхідно їм допомогти", - додав дипломат.
ета зеленая тварь, если вы возбухнете, - начнет палить сразу.
самый хреновый бронежилет ето все равно лучше когда его нет.
вам еще страну ремонтировать после всего етого зеленого срача....