Українська дзюдоїстка Білодід вийшла в 1/2 фіналу Олімпійських ігор

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на UA.Football.
Основний час сутички завершився із нульовою нічиєю, а от у додатковий час українка змогла зробити утримання, яке у підсумку завершилось "іпоном".
У пів фінальному поєдинку Дар’я зустрінеться з найгрізнішою суперницею - японкою Фуною Тонакі. Матч відбудеться в другій сесії змагань - о 11:00 за київським часом.
А тим часом - у Динамо новий воротар ..
За новим воротарем , супернику просто не видно буде воріт .