Зеленський привітав Білодід із бронзовою медаллю: "Твоє олімпійське золото ще попереду!"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на твіттер Зеленського.
"Вітаю Дар’ю Білодід зі здобуттям бронзової медалі на Олімпійських іграх в Токіо! Вірю, що ця нагорода покладе гарний початок успіхам українських олімпійців на змаганнях! Пишаємося наполегливістю Дар'ї! Твоє олімпійське "золото" ще попереду!" - написав Зеленський.
Як повідомлялося, дзюдоїстка Білодід здобула першу медаль для України на Олімпіаді в Токіо.
Топ коментарі
+23 три - пятнадцать
показати весь коментар
24.07.2021 14:16 Відповісти Посилання +19 Super Gut
показати весь коментар
24.07.2021 14:21 Відповісти Посилання +18 marusia klimova
показати весь коментар
24.07.2021 14:22 Відповісти Посилання