11326 відвідувачів онлайн
9 414 50

Зеленський привітав Білодід із бронзовою медаллю: "Твоє олімпійське золото ще попереду!"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на твіттер Зеленського.

"Вітаю  Дар’ю Білодід  зі здобуттям бронзової медалі на Олімпійських іграх в Токіо! Вірю, що ця нагорода покладе гарний початок успіхам українських олімпійців на змаганнях! Пишаємося наполегливістю Дар'ї! Твоє олімпійське "золото" ще попереду!" - написав Зеленський.

Як повідомлялося, дзюдоїстка Білодід здобула першу медаль для України на Олімпіаді в Токіо.

Топ коментарі
+23
Дарья, заломи ету зеленую суку...
показати весь коментар
24.07.2021 14:16 Відповісти
+19
криворожский рагуль корчит из себя кузнеца олимпийских побед, хоть по факту, эта победа вопреки тому скотскому отношению при подготовке к играм, которое устроила спортсменам зе-команда.
показати весь коментар
24.07.2021 14:21 Відповісти
+18
А ти тут до чього, чморидло квартальне?!
показати весь коментар
24.07.2021 14:22 Відповісти

Завантаження...