8014 відвідувачів онлайн
3 305 91

США варто продовжувати надавати Україні летальну зброю, - експосол Тейлор

США варто продовжити підтримку обороноздатності України, зокрема шляхом надання сучасного озброєння.

Як повідомляє Цензор.НЕТ Із посиланням на Укрінформ, про це заявив колишній посол США в Україні, віцепрезидент Інституту миру США з питань стратегічної стабільності та безпеки Вільям Тейлор під час обговорення, організованого Українським вільним університетом.

"Адміністрація Трампа справді надавала летальну допомогу, зокрема протитанкові ракети. Адміністрація Обами цього не зробила, тож відзначимо за це Трампа. Сподіваюся, адміністрація Байдена продовжить це й надасть "Джавеліни" та іншу зброю й системи, яких потребує українське військо", - сказав Тейлор.

Він додав, що США допомагають Україні не лиш в безпековій, але й ув політичній, економічній та дипломатичній сферах.

Топ коментарі
+9
І що характерно, діалекти зрозуміти взагалі не проблема...
(звичайно, якщо при цьому знати базову літературну українську )

США варто продовжувати надавати Україні летальну зброю, - експосол Тейлор - Цензор.НЕТ 6494
показати весь коментар
25.07.2021 00:12 Відповісти
+7
https://internetua.com/zasudjenogo-v-ssha-za-kiberataku-na-tesla-deportuvali-v-rf Засудженого в США за кібератаку на Tesla депортували в РФ
_Невероятные позорные талпайопы! Просто бросили щуку в воду, наказание такое, что теперь боевые хакеры путлера будут ещё больше таких чмошников гнобить!
показати весь коментар
24.07.2021 22:26 Відповісти
+6
Надо же - они соизволят всего лишь продолжить поставки...
После предательского соглашения по СП-2 они обязаны были дать, как минимум, Статус Особого Союзника.
показати весь коментар
24.07.2021 22:11 Відповісти

Завантаження...