4602 відвідувача онлайн
5 727 41

У Росії у боржників вилучатимуть закордонні паспорти

У Росії у боржників вилучатимуть закордонні паспорти

Уряд РФ схвалив запропонований МВС законопроєкт, який наділяє судових приставів правом вилучати закордонні паспорти у боржників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

Повноваженнями вилучати паспорти законопроєкт, підготовлений МВС, наділяє судових приставів. Вводиться обов'язок для всіх органів, які прийняли рішення про заборону виїзду за кордон щодо конкретного громадянина, довести до нього цю інформацію.

Отримати закордонний паспорт назад боржник зможе в міграційній службі після того, як виконає свої боргові зобов'язання. Однак це займе певний час.

На початок 2021 року в списку боржників, яким закрито виїзд з РФ числяться понад 3,8 мільйона осіб. За даними російської влади, найчастіше обмеження на виїзд застосовується стосовно громадян, які мають заборгованість з аліментів, кредитів і за послуги ЖКГ.

Топ коментарі
+14
А В Украине с долгами не выпускают за границу. Так в чем разница? С кого смеяться? Возьмите любые законы в Украине они скопированы с Рашки.
показати весь коментар
27.07.2021 00:00 Відповісти
+8
Ні, ти абсолютно правий! Забороною боржникам виїзжати за кордон наші чиновники порушують конституційне право громадян на вільне пересування, тобто порушують Конституцію України.
показати весь коментар
27.07.2021 00:37 Відповісти
+5
90% сруких в кредитах которые не никогда смогут оплатить, а так да Украина виновата, США подтвердит )))
показати весь коментар
26.07.2021 23:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
90% сруких в кредитах которые не никогда смогут оплатить, а так да Украина виновата, США подтвердит )))
показати весь коментар
26.07.2021 23:59 Відповісти
А В Украине с долгами не выпускают за границу. Так в чем разница? С кого смеяться? Возьмите любые законы в Украине они скопированы с Рашки.
показати весь коментар
27.07.2021 00:00 Відповісти
никогда не хвали кацапа
а то он сразу подумает что ты его брат
и полезет за пазуху,
чтобы взять камень
показати весь коментар
27.07.2021 00:06 Відповісти
А я никого не хвалю. Или где ты ето увидел? А вот за то что я не замалчиваю правду ты меня к кацапам прировнял? А разве правду говорить ето не по европейски? Или если меня государство грабит я должен молчать как холоп?
показати весь коментар
27.07.2021 00:18 Відповісти
Ні, ти абсолютно правий! Забороною боржникам виїзжати за кордон наші чиновники порушують конституційне право громадян на вільне пересування, тобто порушують Конституцію України.
показати весь коментар
27.07.2021 00:37 Відповісти
Более того, в Правах человека четко прописанная норма. где запрещают ограничение свободы за долги ! Ограничения свободы перемещение - 1000% НЕ ЗАКОННО !
показати весь коментар
27.07.2021 08:07 Відповісти
только по алиментам
показати весь коментар
27.07.2021 01:22 Відповісти
В Израиле тоже самое
показати весь коментар
27.07.2021 09:08 Відповісти
тут ты утоняй, долги и судовые производства, ну а в целом запрет на выезд решается только в судовом порядке, ну по крайней мере в Украине!
показати весь коментар
28.07.2021 00:52 Відповісти
хм.. та **** те паспорта !!! 90% кацапо-фауны за пределы своего аула никуда ни ездили ...
показати весь коментар
27.07.2021 00:02 Відповісти
Зато оставшиеся десять процентов разъехались на весь мир,разносить свое бешенство ватки. Везде как собак
показати весь коментар
27.07.2021 08:58 Відповісти
i вiддавати дамбасятам
показати весь коментар
27.07.2021 00:18 Відповісти
я думаю этих загранаусавйсов на мордовии и так немного. поэтому нужно забирать их у всех кассабов. пусть сидят у себя на мордовских болотах и гордятся вяличием.
показати весь коментар
27.07.2021 00:39 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=LYWqGFXQC-U ЧЕМ БОЛЬШЕ МOЩЕЙ -ТЕМ АPMИЯ МОЩНЕЙ
показати весь коментар
27.07.2021 00:59 Відповісти
Что у них что у нас изымают паспорта по решению суда через судебных приставов.Просто так никто свою задницу особенно приставы не подымут.
показати весь коментар
27.07.2021 01:28 Відповісти
https://censor.net/ru/user/97774 Контрабандистом тоже только по суду, или... по решению Данилова
показати весь коментар
27.07.2021 01:55 Відповісти
Пля, подсказали Зеле, сейчас Данилов безвиза, за коммуналку лишать будет... А там капец....
показати весь коментар
27.07.2021 01:51 Відповісти
копирование
показати весь коментар
27.07.2021 03:31 Відповісти
Наші падли теж саме зроблять. Сучі колектори не тільки телефонами діставать будуть і гроші з карти знімать, а й паспорти забирать. І все ще законно і мєнти їм в поміч.
показати весь коментар
27.07.2021 06:09 Відповісти
Россия- страна мечты долбодятлов.
показати весь коментар
27.07.2021 06:27 Відповісти
в Украине обязывают платить за услуги без договора итд,
чем тут лучше ?
показати весь коментар
27.07.2021 06:52 Відповісти