11734 відвідувача онлайн
4 642 24

Кремль назвав позицію Польщі щодо "Північного потоку-2" незрозумілою

Кремль назвав позицію Польщі щодо

У Кремлі без розуміння зустріли заяви офіційних осіб Польщі про те, що Варшава залишається головним противником реалізації проєкту "Північний потік-2".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Интерфакс".

Про подібні заяви, які лунали з МЗС і з вуст глави польської держави, журналісти нагадали прессекретарю президента РФ Дмитру Пєскову в ході спілкування з ним у вівторок. Було поставлено питання, наскільки в Кремлі побоюються протидії Варшави завершенню проєкту.

"Потрібно розуміти, чому Польща так (заявила). Ми, чесно кажучи, не розуміємо причин такого ставлення в Польщі до такого важливого і корисного для всієї Європи проєкту. Цей проєкт надзвичайно важливий, він здатний і внесе обов'язково істотний внесок у забезпечення енергобезпеки Європи. Він близький до завершення. І звичайно, ми не можемо з розумінням ставитися до таких декларацій", - сказав Пєсков.

У понеділок заступник голови МЗС Польщі заявив, що республіка протягом декількох років перешкоджала запуску "Північного потоку-2", оскільки вважає, що проєкт невигідний для країн Центральної та Східної Європи.

Морський газопровід "Північний потік-2" потужністю 55 млрд куб. м газу на рік проходить від компресорної станції "Слов'янська" в Кінгісеппському районі Ленінградської області до балтійського узбережжя Німеччини.

Будівництво "Північного потоку-2" планується завершити в серпні.

Топ коментарі
+13
Всё ты понял, тварь усатая.
показати весь коментар
27.07.2021 13:44 Відповісти
+6
Я не понял. Это у Польши крым отжали,на востоке беспределят и транзита лишают? А у наших зелёных полудурков языки в задницах.
показати весь коментар
27.07.2021 13:52 Відповісти
+6
Бульбомет ,ты свое х-ло усатое коментируй.
показати весь коментар
27.07.2021 14:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Всё ты понял, тварь усатая.
показати весь коментар
27.07.2021 13:44 Відповісти
Чтобы понять, надо старых маразматиков убрать
показати весь коментар
27.07.2021 13:45 Відповісти
***********, кремль, поймешь
показати весь коментар
27.07.2021 13:45 Відповісти
Чогось іньшого від плешивої молі через висери конячої голови я і не очікував...
показати весь коментар
27.07.2021 13:47 Відповісти
Ну, тупы-ы-ы-е
показати весь коментар
27.07.2021 13:48 Відповісти
Я не понял. Это у Польши крым отжали,на востоке беспределят и транзита лишают? А у наших зелёных полудурков языки в задницах.
показати весь коментар
27.07.2021 13:52 Відповісти
Хоть утверждаешь, что отдали. Уже приятно, в Гааге это оценят . Рашка из покое века у всех отжимала,воровала, грабила и убивала, т.к. дебилизм передаётся по наследству.
показати весь коментар
27.07.2021 14:41 Відповісти
Не отдали, а отжали.
показати весь коментар
27.07.2021 14:42 Відповісти
Бульбомет ,ты свое х-ло усатое коментируй.
показати весь коментар
27.07.2021 14:01 Відповісти
Просто Польша находясь и под окупацией российской империи,и под окупацией совка прекрасно знает,чем заканчиваются любые проекты и договоренности с россиец.Я тебе это написал,но уверен,что тебе,потомственному рабу в Nном поколении этого не понять.
показати весь коментар
27.07.2021 14:06 Відповісти
Кремль назвал позицию Польши по "Северному потоку-2" непонятной - Цензор.НЕТ 5307
показати весь коментар
27.07.2021 13:56 Відповісти
Нічого нового. Усьо как усягда.

Словоблуддя. Дебілізм. Цинізм. Абсурд. Хуцпа.
показати весь коментар
27.07.2021 14:06 Відповісти
Кремль назвал позицию Польши по "Северному потоку-2" непонятной - Цензор.НЕТ 5392
показати весь коментар
27.07.2021 14:09 Відповісти
Лучше конечно быть под оккупацией шизофреника- гопника.
показати весь коментар
27.07.2021 14:34 Відповісти
"он йбнутый, владимир путин, чтоб вы поняли..."
показати весь коментар
27.07.2021 14:19 Відповісти
Разве бандиты могут понять? Они понимают только силу., поэтому и убивают людей и детей по всему миру.
показати весь коментар
27.07.2021 14:31 Відповісти
Да похрен на тот поток. Украине дали реальные гарантии, что в случае агрессии России она будет прикрыта, то есть основной страх убран. А то, что потеряем деньги от транзита - та нас рать на те кацапские бабки.
показати весь коментар
27.07.2021 15:01 Відповісти
Згадайте Будапештський меморандум.
показати весь коментар
27.07.2021 18:34 Відповісти
я знову ж переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти!!

руSSкому міру повірити....себе обманути!!
показати весь коментар
27.07.2021 15:08 Відповісти
Как всегда, позиция Пескова "со своей колокольни" и неизменном желании навязать свое видение (чисторасейское мнение) всем другим, на кого сфера РФ-интересов еще не находится в том состоянии, как на подчиняемой теперь Беларуси. Лично мне, хоть я и не поляк, не имею там родственников, но очень уважаю то, что обозначается сегодня малоиспользуемым словосочетанием "общечеловеческие ценности", право суверенного государства на собственное мнение и реакцию на внешнее воздействие... Но очень важно, по-моему, что как правило непонимаемое (что-то нужное) вызывает неизменное желание "дойти до самой сути", но только не для представителя РФ, для которого это НЕ естественно, а также плевать на чье-то мнение, позицию, которая отличается от их собственной.
показати весь коментар
27.07.2021 23:29 Відповісти
Польща стільки разів докладно пояснювала. чому цей газопровід шкідливий для країн Східної Європи. Все одно незрозуміло. Що поробиш... Мабуть, для декого мізки - то велика розкіш.
показати весь коментар
28.07.2021 03:12 Відповісти