11082 відвідувача онлайн

У Києві помер один із шести пацієнтів з "дельта-штамом" коронавірусу

У Києві помер один із шести пацієнтів з

В Олександрівській лікарні у Києві помер один із шести пацієнтів, у якого виявили штам коронавірусу "Дельта".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Четверо з шести пацієнтів Олександрівської лікарні у Києві, у яких виявили штам "Дельта", нещодавно повернулися з Росії.

Медики розповідають, що хвороба протікає агресивніше і швидше, ніж попередні штами: на 2-3 день після госпіталізації у пацієнтів різко знижується сатурація, вони не можуть самостійно дихати. Вік важких пацієнтів молодий, 30-40 років.

Топ коментарі
+22
Все гівно і біди від кацапів
показати весь коментар
27.07.2021 21:31 Відповісти
+14
Сьогодні відбувся сатанинський шабаш УПЦ МП , тисячі прокацапських ідіотів рознесуть заразу Дельта по всій Україні
показати весь коментар
27.07.2021 21:43 Відповісти
+12
Кордон ще в 2014 році треба було закрити
показати весь коментар
27.07.2021 21:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все гівно і біди від кацапів
показати весь коментар
27.07.2021 21:31 Відповісти
Четверо из шести пациентов Александровской больницы в Киеве, у которых обнаружили штамм "Дельта", недавно вернулись из россии.Источник: https://censor.net/ru/n3279482
===============================
а нєфіг шастать по територіях населених кацапами!
показати весь коментар
27.07.2021 21:50 Відповісти
Ездят до сих пор работают там манкурты....
показати весь коментар
27.07.2021 23:11 Відповісти
Це гімно треба на лікувати а відвозити на кордон з мордором і викидати на нейтральну зону. Нехай на раісє лікуються.
показати весь коментар
27.07.2021 21:36 Відповісти
Мені таких не шкода.Це ціна їхнього "нє#уйшастання".Шкода що вони сюди це привозять
показати весь коментар
27.07.2021 21:39 Відповісти
РПЦ провела сегодня крестный ход в Киеве. Жаль конечно нагрузку на Минздрав, но вовремя они прорежают свои ряды полоумных
показати весь коментар
27.07.2021 21:36 Відповісти
Що треба робити у такий ситуації ? Звісно тримати кордон із кацапами відкритим )
показати весь коментар
27.07.2021 21:36 Відповісти
Кордон ще в 2014 році треба було закрити
показати весь коментар
27.07.2021 21:43 Відповісти
Треба було
показати весь коментар
27.07.2021 22:12 Відповісти
Просто не було кому.
показати весь коментар
27.07.2021 22:14 Відповісти
https://novayagazeta.ru/articles/2021/07/26/rpts-otkazalas-provodit-krestnyi-khod-v-moskve-v-den-kreshcheniia-rusi-iz-za-covid-19 РПЦ отказалась проводить крестный ход в Москве в День крещения Руси из-за COVID-19
23:06, 26 июля 2021
показати весь коментар
27.07.2021 21:44 Відповісти
А в Киеве разрешили !!!

Рашка просто хочет в Украине устроить эпидемию , А ВЛАСТЬ БЕЗ МОЗГОВ
Остаётся узнать фио чиновников , разрешивших ход
А также Ляшко за этот ход в отставку
показати весь коментар
27.07.2021 21:54 Відповісти
Вернулись из нароссии!
Ну, никак без пятиметровой стены с орками.
показати весь коментар
27.07.2021 21:38 Відповісти
Скільки років пацієнту, які у нього хронічні хвороби і чому ви його не врятували ? Новий метод = лікування=: істерія та нагнітання паніки.
Яка корисна дія цього повідомлення ? Всі все давно зрозуміли: треба показники по укольчиках виконати.
показати весь коментар
27.07.2021 21:40 Відповісти
"святі радєтєлі" спамлять.
показати весь коментар
27.07.2021 22:05 Відповісти
Яка користь від повідомлення ? - (1:6 )Х100 = 16.7% смертності у разі попадання на стаціонар (( Де тут істерика ? Інформований - озброєний ! Для прихильників секти " коронафейк" - і надалі тіште себе думкою про показники по укольчиках і розповідайте про безглуздість носіння масок , лізучи на голови іншим у громадських місцях ((( Сьогодні он по Києву 50 тисяч таких "просунутих " з хрестами ходили і лепетали що їхня вакцинація це причастя ; правда забули журналістам сказати що як півень у жопу клюнув , то вони усією лаврою біжка замість причастя всі реанімації позаймали щоб очухавшися іншим мізки знову пудрити ((
показати весь коментар
27.07.2021 22:07 Відповісти
Ну, вам чого боятися ?
Ви - явно "привілейований", в смислі - двічі штрикнутий, в лікарню не потрапите.
Після даної новини побіжать інші. Бо їх "озброїли" даним текстом.

Правда, про пацієнта деталей не подали. Але то - фігня.
показати весь коментар
27.07.2021 22:16 Відповісти
Я "привілейований " тому , що власними руками закривав очі дружини що померла (( тому дійсно не боюся (( і на свої очі , а не із слів когось бачив що таке людина після двох місяців на ШВЛ (( бо доглядав за такою людиною (( це про "деталі пацієнтів " ((( а Вам не хворіти ((
показати весь коментар
27.07.2021 22:43 Відповісти
Напрасно стараетесь. Адепты секты ковид-заговора рептилоидов-сатанистов такие же упоротые, как адепты рпц кгб. Мои сочувствия, кстати...
показати весь коментар
27.07.2021 22:47 Відповісти
Дякую
показати весь коментар
27.07.2021 22:50 Відповісти
О, тут уже вилізли "знавці" і розписалися за мене.
показати весь коментар
27.07.2021 22:55 Відповісти
Зараз =привілейованими= називають щеплених. Оскільки їм дають привілеї та свободи вже і на законодавчому рівні. Не кажіть, що Ви про це не знаєте.
Я Вам співчуваю. Це - особисте і я не питатиму (а Ви не мусите розказувати) про вік Вашої дружини та супутні хвороби.

В статті про іншого пацієнта. Я коментую те, що читаю. Також знаю про тих, хто хворів в Україні і обійшовся без ШВЛ навіть з онко та хронічними хворобами на восьмому десятку років.
Дякую за побажання. Вам теж здоров'я.
показати весь коментар
27.07.2021 22:52 Відповісти
Вік молодий - 45 (( супутніми були якраз пневмонії бо основна лейкоз , тому що таке двостороння пневмонія я можу лекцію прочитати і її пам"ять я потривожив бо зачепили "привілейованістю " ; я ніде не казав що усі хто попаде до лікарні прямим шляхом до Бога рушають (( йому там теж не всі потрібні , саме тому дехто із усіма його негараздами не тільки на восьмому , а і на десятому десятку ШВЛ не потребує ((( тут як кому поталанить (( а от моєму товаришу у 40 не поталанило ...... ніяких супутніх чи прихованих; covid тим і страшний , що йому "супутники" не потрібні , самого вистачає ((( Так що "коліться двічі" і не підбурюйте інших і буде Вам щастя ! Всього доброго !
показати весь коментар
27.07.2021 23:12 Відповісти
Я припиняю дискусію.
Ви перебуваєте у стресі і використали не дозволений прийом - приклад з особистого життя, про який ні я, ні інші форумчани не можуть знати. Ви викликали жаль до себе, а мене виставили монстром-садюгою + оббрехали.

Відновлюйтеся. Я знаю, як це - втрачати близьких людей.
А що мені робити, я вирішуваю сама.
Бувайте здорові.
показати весь коментар
27.07.2021 23:20 Відповісти
*вирішую або вирішуватиму
показати весь коментар
27.07.2021 23:22 Відповісти
"Не дозволений прийом " це коли іншим нав"язують свою думку : "Ви - явно "привілейований", в смислі - двічі штрикнутий, в лікарню не потрапите." - ніби не я писав а Ви ! Вам уже і без мене відповіли тож дійсно нехай щастить !
показати весь коментар
27.07.2021 23:26 Відповісти
Это - местная сумасшедшая, сражённая чипом Билла Гейтса. Не беспокой её!
показати весь коментар
28.07.2021 10:52 Відповісти
А, що заважає будь кому стати до лав "привілейованих"?
показати весь коментар
27.07.2021 23:14 Відповісти
Їм забобони заважають.
показати весь коментар
28.07.2021 11:02 Відповісти
Данінг з Крюгером мусять отримати нобеля. Позбавлені здатності до аналізу. Взагалі. Зрозуміло, що наявна історія з вакцинацією десятків/сотень мільйонів б'є по їх переконаннях, що базуються на лайні та сірниках. Вони втрачають сенс життя.
показати весь коментар
28.07.2021 22:19 Відповісти
Вам що в Канаді важко вакцини отримати? У нас майже без проблеми іди і колять хоть файзером хоть астой.Інша справа Якщо самі не хочете то не треба інших за це корити.
показати весь коментар
27.07.2021 23:15 Відповісти
Хто вам докоряє? Ми лише просимо: відчепіться від нас.
показати весь коментар
27.07.2021 23:27 Відповісти
То може, щоб від вас відчепилися траба мовчати з цього приводу? Чи це право, нести ахінею щодо вакцин/вакцинації, за "вами" лишити?
показати весь коментар
27.07.2021 23:51 Відповісти
А, то тепер уже і говорити не можна ? Треба мовчати ? Тільки "борці" та ті, хто їх допомагає просувати даний порядок денний і вколоті мають право висловлюватися. Круто.
Фашизм як він є. Ніхто навіть не ховається.

Де ахінея ? Я навела тези "борців" і "експертів", які чомусь були сприйняті за "нав*язування думки".
показати весь коментар
27.07.2021 23:59 Відповісти
То ідея цього "відчепіться від нас" у тому, щоб на ваші "експертні" висери щє ніхто не відповідав?
показати весь коментар
28.07.2021 00:03 Відповісти
Ні.
показати весь коментар
28.07.2021 00:09 Відповісти
Чудово.
показати весь коментар
28.07.2021 00:11 Відповісти
Ви нічого не зрозуміли. Це не дивно.
І я взагалі з тими, хто називає коменти словом на букву в- не збираюся спілкуватися.
показати весь коментар
28.07.2021 00:20 Відповісти
Вони схожі на нашіх свідків Єгови, шо шаряться по хатах і вважають нас дурниками, бо не вірим, шо Землі 7 тисяч років.
показати весь коментар
28.07.2021 00:07 Відповісти
щиро співчуваю! тримайтеся!
показати весь коментар
27.07.2021 22:57 Відповісти
А що таке людина після інсульту ти бачив? І скільки таких людей в порівнянні з немовби коронавірусними? Поцікався статистикою. Тобі теж не хворіти.
показати весь коментар
27.07.2021 23:00 Відповісти
А є вже вакцина від інсульту?
показати весь коментар
27.07.2021 23:10 Відповісти
А від коронавірусу є? Шмурдяк, який фактично не проходив ніяких досліджень, лише теоретичні догадки, якому "на око" визначили відсоток ефективності, назвати вакциною не можна аж ніяк.
показати весь коментар
27.07.2021 23:54 Відповісти
Це ви як фахівець зараз говорите? Маєте профільну освіту?
показати весь коментар
27.07.2021 23:58 Відповісти
Треба бути професором математики, щоб 2+2 скласти?
показати весь коментар
28.07.2021 01:57 Відповісти
Не скласти, а довести. Це не одне й те саме. Окрім того, антиваксери, намагаються довести, що 2+2=3. Ви, мабуть, у чомусь вважаєте себе профі/мастером? Уявіть тепер, як вам починають нести щодо цього якусь фантастичну маячню. Ось це той самий випадок. Й професором бути непотрібно.
показати весь коментар
28.07.2021 05:11 Відповісти
Доводжу, що експериментальний шмурдяк не пройшов повністю 3 фазу клінічних досліджень.

astra https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04516746
pfizer https://clinicaltrials.gov/ct2/show/study/NCT04368728
moderna https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04470427
janssen https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04505722

Сподіваюсь, що після цього ти припиниш нести фантастичну маячню і ганьбитися.
показати весь коментар
28.07.2021 09:46 Відповісти
А де я писав, що воно пройшло третю фазу? Вкажіть, плз, чи балабол?
показати весь коментар
28.07.2021 10:14 Відповісти
Ти вище в коментарях робиш спроби спростувати той факт, що вакцини від ковіду є експериментальними, зокрема не перевіреними на безпечність (бо саме це серед іншого перевіряється в 3й фазі). Але, як дівчинка, не можеш відповідати за свої слова.
показати весь коментар
28.07.2021 18:19 Відповісти
Тож балабол. Жлдного сумніву не було. Як, майже, всі ви недолугі, обмежені, не здатні вчитися, трепадли язиками.
показати весь коментар
28.07.2021 21:54 Відповісти
Самокритично.
показати весь коментар
30.07.2021 09:14 Відповісти
Киля, тут чел пишет со ссылками, что часть 3-й фазы испытаний 4 вакцины уже прошли. А ты утверждаешь, что "никаких исследований", " только теоретические догадки"... Врать нехорошо.
https://censor.net/ua/user/486665

https://censor.net/ua/comments/locate/3279482/01921438-af36-7311-a891-6b2742ee5d12
показати весь коментар
28.07.2021 11:13 Відповісти
"часть 3й фазы"? Що це? Сам вигадав цю ахінею?
показати весь коментар
28.07.2021 18:20 Відповісти
Так зрозумів що питання до мене ? Не тільки бачив а і доглядаю за такою людиною із втратою функції лівої півкулі сім років ( звісно що не сам , бо якби тільки сам то можна лачти склеїти ) так що мені є з чим порівнювати , а ти крім статистики , що про цю болячку знаєш ?
показати весь коментар
27.07.2021 23:33 Відповісти
Достатньо. Щодо коронавірусу: черговий штам грипу, коронабєсіє роздуте абсолютно не відповідно до реальної ситуації, більше нагадує відпрацювання технологій загнати бидлоту в стійло.
показати весь коментар
27.07.2021 23:49 Відповісти
Небидло у стойло не ходить. А бидло й позбавлене "стойла" лишається бидлом.
показати весь коментар
27.07.2021 23:52 Відповісти
Читай доктора Геббельса. При бажанні бидлом можна зробити будь-кого. А тих, хто все-таки не захоче ним стати, нейтралізувати, позбавити будь-яких прав, зацькувати та зробити вигнанцями, що ми зараз і спостерігаємо.
показати весь коментар
28.07.2021 00:00 Відповісти
Ну, так то не поведінка бидла, що всім навкруги розповідає, що вони бидло.
показати весь коментар
28.07.2021 00:05 Відповісти
J'ai de moins en moins de difficultés à comprendre comment un homme à réussi à convaincre une nation entière qu'éliminer 50M de juifs serait dans leurs meilleurs intérêts.

Це - комент з Журналь де Монреаль до сьогоднішньої (і чергової) статті місцевого ковідофашиста.

Переклад: Мені стає зрозумілішим, як одному чоловіку вдалося переконати цілу націю, що знищення 50 тисяч євреїв - то для їхнього ж блага.
показати весь коментар
28.07.2021 00:08 Відповісти
Довго ж до нього доходило... Більшість це ще в школі розуміють.
Ви вважаєте, що солдати військ антигітлерівської коаліції були поголовно нещепленими?
показати весь коментар
28.07.2021 11:18 Відповісти
А чим тебе намагаються "у стійло загнати" ? - повідомленням що із шести в реанімації один уже покійник ? Так не вір цьому - тебе ж ніхто не заставляє вірити!(( Скажу більше - заразися сам і рознеси цю болячку усім знайомим інсультникам , вони тобі будуть вдячні що до втрати рухливості іще перестануть нормально дихати , спати і втратять нирки ..... Щось ти так закрутив ,що не розігнути ......Не хочеш бути бидлом - просто не будь ним !
показати весь коментар
27.07.2021 23:58 Відповісти
Можна подумати, що до коронавірусу ніхто не вмирав. І ще: чомусь виявляється, що фактично всі, хто помер начебто від коронавірусу, за винятком поодиноких випадків, мали цілий букет важких хронічних болячок. Так, згоден, цей грип свій внесок у передчасну смерть хворої людини безсумнівно зробив, як і будь-яка інша додаткова хвороба, ще більше ослабивши і без того слабкий імунітет, але не більше того...
показати весь коментар
28.07.2021 00:08 Відповісти
Можу тебе заспокоїти - ми всі рано чи пізно помремо , питання коли і як (( Не знаю твого віку , але сядь і порахуй скільки до минулого року знайомих тобі людей покинуло цей світ через грип - думаю що якщо когось одного згадаєш , то це буде дужжжжеее великий успіх (((( У той же час за минулий рік кожен може навести приклад такої смерті як не серед рідних чи знайомих , то тих хто поруч жив ....... То навіщо пертися поперед батька в пекло якщо можна іще трішки пожити ? Cаме про це була стаття , адже ніхто не репетував про негайне щеплення бо дельта на порозі , просто констатували чого від неї чекати , навіщо тоді ця буря у склянці води ? кожен має право сам собі вирішувати як бути з цією їнформацією а не нав"язувати свою думку іншим ! Не бажаєте - не вакцинуйтеся , але не вмовляйте інших робити так як ви ! Ви вже вмовили он публіку "по приколу" проголосувати за членограя.......
показати весь коментар
28.07.2021 00:38 Відповісти
Скільки людей померло від пневмонії в 2019 році, і чому тобі було пофіг?
показати весь коментар
28.07.2021 01:58 Відповісти
А чому тобі пофіг значне зростання смертності серед українців в 2020?
У Києві помер один із шести пацієнтів з "дельта-штамом" коронавірусу - Цензор.НЕТ 9687
показати весь коментар
28.07.2021 11:47 Відповісти
Ну так не треба було гнобити людей безглуздим карантином.
показати весь коментар
28.07.2021 18:17 Відповісти
Бо воно кацапирло за своїм світоглядом.
показати весь коментар
28.07.2021 21:55 Відповісти
Для дебілів всі, хто має іншу думку, чим вони, чомусь обов"язково кацапи. Придурку, дай пряму відповідь: ти здуріло останнім часом чи таким вже вродилось?
показати весь коментар
28.07.2021 22:04 Відповісти
Чим подібні до вас заслуговують на "свою думку"? Це тобі, бляха, що плитку покласти? Хмизу наламати? Тосол залити? Яка твоя думка тут може бути? Через, що? Ти імунолог, вірусолог, біолог, лікар інфекціоніст? Тоді якого біса, ти вважаєшь, що цей вірус це вірус грипу? Йди штудуй теорію Данінга-Крюгера й повір то про тебе й подібних.
показати весь коментар
28.07.2021 22:30 Відповісти
Ну ваша думка, 13% дебілів, що залишились з 27-ми, точно нікого не цікавить.
показати весь коментар
28.07.2021 23:58 Відповісти
А з чого ти взяв що мені у 2019 смерть від пневмонії була пофіг ? Що це таке і з чим його їдять я усвідомив іще у 2015 , особливо прикольна штука пневмонія грибкова (((
показати весь коментар
28.07.2021 19:57 Відповісти
Тоді чому дали померти цим 4 мільйонам жертв пневмонії тоді? Без жодного зойку в ЗМІ.
показати весь коментар
28.07.2021 20:30 Відповісти
Коронавіруси ніколи до вірусів грипу не відносилися.
показати весь коментар
28.07.2021 11:51 Відповісти
Не померла б, якби нормально лікували. Але такі протоколи.
показати весь коментар
28.07.2021 01:56 Відповісти
Дивлюся ти великий спеціаліст у лікуванні гострих лейкозів ((( можу підкинути пацієнтів (((
показати весь коментар
28.07.2021 20:02 Відповісти
Воно хворе. Не звертайте уваги. Тримайтеся.
показати весь коментар
28.07.2021 21:56 Відповісти
Отже, адекватний потрапляти на стаціонар не буде.
показати весь коментар
28.07.2021 01:58 Відповісти
Сьогодні відбувся сатанинський шабаш УПЦ МП , тисячі прокацапських ідіотів рознесуть заразу Дельта по всій Україні
показати весь коментар
27.07.2021 21:43 Відповісти
Четверо из шести пациентов недавно вернулись из России.

Ось звідки все лайно в Україну лізе лікуватися.
показати весь коментар
27.07.2021 21:46 Відповісти
Так эти люди летели что ехали без масок через границу - скольких они заразили ?

Карантин с рашей и Беларусью надо вводить
показати весь коментар
27.07.2021 21:56 Відповісти
Проклятый враждебный вирус! В Киеве умер один из шести пациентов с "дельта-штаммом" коронавируса - Цензор.НЕТ 1142
показати весь коментар
27.07.2021 21:48 Відповісти
ото не *** було шастати по кацапстану.. а ось почнеться після спільного причастя всього стаду , що було нині в столиці..скажіть що це не спец операція дельта з масковії..
показати весь коментар
27.07.2021 21:53 Відповісти
Да тут таварищ Путен отправил на крестный ход кучу инфицированных. Через две недели задание будет выполнено - ход состоялся. Власть на месте.
показати весь коментар
27.07.2021 22:14 Відповісти
скольких эти дегенераты успели заразить? сколько таких же дегенератов лазит в транспорте и магазинах без масок?? сколько из-за них еще умрет???
показати весь коментар
27.07.2021 22:59 Відповісти
Якщо по ходу ходи вони цілували руки попів та ікони то майже всі захворіють.
показати весь коментар
27.07.2021 23:18 Відповісти
маски никак не влияют на распространение вирусов, очнись уже
показати весь коментар
28.07.2021 01:54 Відповісти
2020 - суметь спрятаться от короны...

2021 - суметь спрятаться от прививки от короны..

2022 - суметь спрятаться от привитого от короны !?

2023 - суметь спрятаться потому что ванцинированные зомби поедают невакцинированных!!??
показати весь коментар
27.07.2021 23:52 Відповісти
Все правильно ))))) правда багато часу даєте )))) чіп прискорює процеси )))) до осені провакциновані зомбі -ізраїльтяни захоплюють весь арабський світ , а 60 % вакцинованих янкі знищують Китай )))) новостворена Біллом Гейтсом віндовс підпорядковує собі усіх щеплених світу , з Новим роком нас усіх вітає рептилоїд із таємного світового уряду )))) у випалених просторах Сибіру залишається останній осередок спротиву , сформований із тих , хто щепився спутніком )) А то 2023 )))
показати весь коментар
28.07.2021 00:21 Відповісти
зря вы так смеетесь , это конечно юмор но - в каждой шутке есть доля ...
показати весь коментар
28.07.2021 00:28 Відповісти
Це сміх крізь зуби .....Якщо бути повністю чесним , то з моєї точки зору у конкретно взятій нашій країні Україні питанням коронавірусу намагаються відволікти від усіх "ляпів " "владних людишок" , а як приклад розумного підходу для мене все ж є Ізраїль , який без шуму і гаму завершив кампанію вакцинації і зняв питання з повістки денної !
показати весь коментар
28.07.2021 00:55 Відповісти