9464 відвідувача онлайн
8 751 74

На обленерго можуть ввести тимчасові адміністрації, - Данілов

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він заявив на брифінгу за підсумками виїзного засідання РНБО.

"Ми бачимо ознаки певної монополізації на цьому ринку. У нас на сьогодні 8 прізвищ: Ахметов, Новинський, брати Суркіси, Григоришин, Боголюбов, Коломойський, Льовочкін, Бойко і громадянин РФ Воєводін. Вони володіють розподільними мережами. Ми на сьогодні розглядаємо можливість введення тимчасових адміністрацій в разі необхідності, якщо буде виникати загроза національній безпеці", - заявив Данілов.

"Більш того, ми нікому не дозволимо маніпулювати тарифами. Президент ставить завдання - ні в якому разі не допустити підвищення тарифів для уразливих верств населення. Ні в якому разі не повинна підвищуватися вартість для населення", - додав він.

Топ коментарі
+28
Вот и все простое решение проблемы

Рассматриваем введение временных администраций на предприятиях энергетики, - Данилов - Цензор.НЕТ 3800
показати весь коментар
30.07.2021 18:48 Відповісти
+24
Що ти мелеш?? За Порошенка енергетика не була збитковою, навіть з урахуванням зеленої енергетики.
показати весь коментар
30.07.2021 18:48 Відповісти
+18
Рядом с Ахметкой, чуть позади, нужно еще Новинского дорисовать, владеет блокирующим пакетом акций Метинвест, они вместе бомбят Украину
показати весь коментар
30.07.2021 18:52 Відповісти

Завантаження...