6192 відвідувача онлайн
3 496 15

Український політв'язень Виговський проведе у в'язниці шостий день народження

Український політв'язень Виговський проведе у в'язниці шостий день народження

Валентина Виговського засудили в Росії до 11 років ув'язнення в колонії суворого режиму за надуманим звинуваченням у шпигунстві.

Про це нагадує Цензор.НЕТ.

Як повідомлялося 15 грудня 2015 року Московський обласний суд засудив українця до 11 років колонії суворого режиму за ст.276 ( "Шпигунство") КК РФ. Під вартою з 18 вересня 2014 року. 31 березня 2016 року апеляція захисту була Верховним судом РФ відхилена. Зараз Виговського незаконно утримують в колонії №11 Кіровської області.

Виговський був затриманий співробітниками ФСБ в окупованому Сімферополі в 2014 році. Його справа розглядалася під грифом "Цілком таємно". Засуджений провину нібито визнавав, але після суду заявив, що змушений був дати свідчення під тортурами, крім того, в період дачі цих свідчень у нього був тільки адвокат за призначенням.

МЗС України підкреслило, що справа сфабрикована.

Топ коментарі
+9
тварі московітські...Бодай на них пошесть найшла...
показати весь коментар
01.08.2021 21:06 Відповісти
+4
Я не понимаю, почему он политзаключенный, он же гражданин Украины, захваченный оккупантами в Крыму.
показати весь коментар
01.08.2021 21:13 Відповісти
+3
Скоро в ОП руснявого наркомана повідомлять про черговий обмін полоненими?
показати весь коментар
01.08.2021 21:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тварі московітські...Бодай на них пошесть найшла...
показати весь коментар
01.08.2021 21:06 Відповісти
Скоро в ОП руснявого наркомана повідомлять про черговий обмін полоненими?
показати весь коментар
01.08.2021 21:09 Відповісти
Стаття з нарко УНІАН. "Зеленський з сином прийшли в київський супермаркет (фото)"

Український політв'язень Виговський проведе у в'язниці шостий день народження - Цензор.НЕТ 4652
показати весь коментар
01.08.2021 21:32 Відповісти
Я не понимаю, почему он политзаключенный, он же гражданин Украины, захваченный оккупантами в Крыму.
показати весь коментар
01.08.2021 21:13 Відповісти
Он украинец.
https://www.idelreal.org/a/31281374.html Читай матчасть.
показати весь коментар
01.08.2021 21:16 Відповісти
В статье все расписано и обьясняется почему он политзаключенный.
Потум что ******** срана 404!
показати весь коментар
01.08.2021 21:38 Відповісти
Вам уже написали о чем я, но это не важно, вопросы определения термина не так важны, после прочтения интервью видно, что дело сшито российским кривосудием, человек на грани, дай ему бог продержаться.
показати весь коментар
01.08.2021 21:45 Відповісти
Сока в Мордоре украинцев или хохлов? читай матчасть! а если шестой день отмечает так уже ерунда осталась - зима лето зима лето...а куда он потом вернётся? где эту матчасть прочитать?
показати весь коментар
01.08.2021 21:47 Відповісти
Та кацапам пох. Только скажи в Кацапии слово українскою мовою то уже гарантировано 8 лет кацапского ГУЛАГа.
А до 2002 года на всю Кацапию даже разрешалось несколько украинских школ с украинской мовой.
Фашизм есть фашизм. Российский фашизм при фуйле путлере , итальянский фашизм при Бени Муссолини или германский фашизм при Шикльгрубере-Гитлере
показати весь коментар
01.08.2021 21:35 Відповісти
"Украинский политзаключенный Выговский проведет в тюрьме России шестой день рождения"
Шестой день рождения он скорее всего проводил дома с родителями, в данном же случае он проведет день рождения в шестой раз в заключении.
показати весь коментар
01.08.2021 22:45 Відповісти
Просто Бубочка забыл надеть браслетик с его именем, вот такой.
Український політв'язень Виговський проведе у в'язниці шостий день народження - Цензор.НЕТ 2122
показати весь коментар
02.08.2021 07:34 Відповісти