4958 відвідувачів онлайн
3 748 30

РФ пропонує провести очне засідання ТКГ у Мінську, - Гризлов

У РФ стверджують, що повернення роботи ТКГ в очний формат допоможе підвищити результативність переговорів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив представник РФ у ТКГ Борис Гризлов.

"Наприкінці серпня заплановано чергове засідання контактної групи. На попередньому засіданні російська делегація виступила з ініціативою провести наступну зустріч у Мінську в очному форматі. Настав час повернутися в очний режим роботи. Всі можливості для цього є", - зазначив він.

За його словами, повернення до такого діалогу "допоможе поліпшити ситуацію в регіоні".

Топ коментарі
+23
Мінськ 3-х %-вого Саші вже не є нейтральним (і не був нейтральним раніше), тому не може бути платформою для перемовин апріорі! (ІМХО)
показати весь коментар
02.08.2021 14:13 Відповісти
+22
Ни о чём,как и обычно у кацапов. Лишь бы усатого легитимизировать своим присутствием. А наши зелёный идиоты ещё и впишутся. Ума хватит.
показати весь коментар
02.08.2021 14:13 Відповісти
+17
А предложи им другое место встречи ..ответ будет - Только в Минске Вот только в Минске, в другом городе они ничего решать не могут Будто решение зависит от того в каком городе заседает эта группа Тянут за уши диктатора РБ.Создают видимость значимости Как Минска так и заседаний.. Нечего Украине делать в стране возглавляемой диктатором )))
показати весь коментар
02.08.2021 14:15 Відповісти

Завантаження...