РФ пропонує провести очне засідання ТКГ у Мінську, - Гризлов

У РФ стверджують, що повернення роботи ТКГ в очний формат допоможе підвищити результативність переговорів.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив представник РФ у ТКГ Борис Гризлов.
"Наприкінці серпня заплановано чергове засідання контактної групи. На попередньому засіданні російська делегація виступила з ініціативою провести наступну зустріч у Мінську в очному форматі. Настав час повернутися в очний режим роботи. Всі можливості для цього є", - зазначив він.
За його словами, повернення до такого діалогу "допоможе поліпшити ситуацію в регіоні".
Топ коментарі
+23 Віктор Безнос
показати весь коментар
02.08.2021 14:13 Відповісти Посилання +22 Garry Grant
показати весь коментар
02.08.2021 14:13 Відповісти Посилання +17 АЛЕКС СОКОЛ
показати весь коментар
02.08.2021 14:15 Відповісти Посилання