9734 відвідувача онлайн
76 600 213

"Газпром" зупинив закачування газу у сховища Європи

Російський газовий монополіст "Газпром" фактично зупинив закачування газу в підземні сховища Європи. Процес скорочення поставок почався минулої суботи і завершився за підсумками понеділка.

Про це свідчать дані порталу Gas Infrastructure Europe, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російський "Интерфакс".

Зупинено закачування в сховища Бергермеєр у Нідерландах і Реден у Німеччині, почався відбір із ПСГ Хайдах в Австрії. Триває закачування в ПСГ Катарина та Йемгум у ФРН.

Також скорочено поставки газу газопроводом "Ямал-Європа" (він проходить через Білорусь і Польщу у ФРН). Якщо до минулої п'ятниці ним прокачувати 84 млн кубометрів (на вході в Німеччину), то у вівторок потік падає нижче 50 млн кубометрів.

Минула зима в Європі була холодною, і з підземних сховищ викачали майже 61 млрд кубометрів газу. Відновлення спустошених запасів газу перед зимою ускладнює дефіцит скрапленого газу на світовому ринку. Через це ціни на європейському ринку вже перевищили рекордні 500 доларів за тисячу кубометрів.

Попри дефіцит газу в Європі, "Газпром" відмовляється бронювати додаткові транзитні потужності через українську ГТС.

Топ коментарі
+56
Немцы сейчас бросятся целовать )(уйла в жо.. Северный поток-2
показати весь коментар
04.08.2021 01:48 Відповісти
+44
Как же, как же, как всегда. Даже поговорка есть о договорах с кацами и стоимости бумаги.
показати весь коментар
04.08.2021 02:17 Відповісти
+44
Дикари? Соблюдают договор? Смешно.
показати весь коментар
04.08.2021 02:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Психбольницы имени Кащенко имеются в Москве, Питере и Нижнем Новгороде.
Это фран-ШИЗА.
показати весь коментар
04.08.2021 17:23 Відповісти
Почитал комментарии и решил разъяснить нюансы. Сам эту информацию узнал от тех, кто ДЕЙСТВИТЕЛЬНО в теме.

1. Закачивать перестали, чтобы Путину НИКАК не помешали достроить и ввести в эксплуатацию СП-2. По факту это шантаж ЕС со стороны злобного Лилипутина.

2. Не слушайте те бредни, про 500 долларов за тысячу кубов, что рассказывают всякие либерасты!!!
Дело в том, что все контракты по газу - это долгосрочные контракты и там цены гораздо ниже.
А вот тот, совсем небольшой излишек газа. который идет не по контрактам, вот его на рынке газа искусственно и задирают. Вот ни капли не удивлюсь, что цену задирают сами газпромовцы, но чтобы денег много на его выкуп не тратить, то они и поставки уменьшили, а заодно и типа дефицит создать...
показати весь коментар
04.08.2021 13:22 Відповісти
газ и нефть - главное оружие кремлёвского террориста и шантажиста !
кроме того что идёт из земли - больше у него ничего нет !
показати весь коментар
04.08.2021 14:54 Відповісти
Более доступный газ - лучшее оружие против России.
С нефтью практически покончено: себестоимость добычи и транспортировки уже такова,
что торговля не выгодна.
показати весь коментар
04.08.2021 17:16 Відповісти
отличная новость от любимчика бабушки фрау!
показати весь коментар
04.08.2021 17:59 Відповісти
Шантаж толерастов начался!
показати весь коментар
04.08.2021 18:19 Відповісти
Прикольно будет, если власть возьмут немецкие зелёные
и закрутят краник достроенного трубопровода.
По нему смогут экспортировать только русских тараканов.
показати весь коментар
04.08.2021 18:31 Відповісти
ну шо.... еропа сама себе засунула сами знаете куда газовую иглу сами знаете кого....
показати весь коментар
04.08.2021 19:57 Відповісти
А ШО ТАК МОЖНА БУЛО..?

"Газпром" зупинив закачування газу у сховища Європи - Цензор.НЕТ 6154
показати весь коментар
04.08.2021 20:04 Відповісти
Глобальное мировое потепление разрушит РАБссию до полного Краха...,вчера была приятная температура в тени +39 Злые языки Метеослужбы кажуть что первый мороз в Украине ожидают в январе 2022 года - 3