9277 відвідувачів онлайн
8 289 73

Мешканка Закарпаття обікрала в Києві іноземного дипломата, її затримали

Двадцятирічна дівчина витягла із сумки співробітника посольства гаманець із 450 євро і 4000 грн. Тепер їй загрожує до 5 років позбавлення волі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми встановили, що правопорушниця в підземному переході помітила чоловіка, у якого на плечі висіла сумка. Вона простежила за ним, а потім вкрала гаманець, у якому були 450 євро і 4000 гривень. Після перегляду записів із відеокамер системи "Безпечне місто" в ході оперативно-розшукових заходів зловмисницю затримано. Це - уродженка Закарпатської області, 2000 року народження", - розповіла слідчий відділення поліції №4 Олександра Кравчук.

Справу розслідують за статтею про крадіжку. Злодійці загрожує до 3 років позбавлення волі.

Мешканка Закарпаття обікрала в Києві іноземного дипломата, її затримали 01

Топ коментарі
+63
Чого соромитись? Пишіть - обікрала циганка.
показати весь коментар
04.08.2021 17:40 Відповісти
+26
.....мають таке ж відношення до Риму як морська свинка до моря.
показати весь коментар
04.08.2021 17:44 Відповісти
+11
Когда обворовывают дипломатов, то воровки сразу находятся. Это доказательство того, что они работают под прикрытием ментов.
показати весь коментар
04.08.2021 18:06 Відповісти

Завантаження...