Мешканка Закарпаття обікрала в Києві іноземного дипломата, її затримали
Двадцятирічна дівчина витягла із сумки співробітника посольства гаманець із 450 євро і 4000 грн. Тепер їй загрожує до 5 років позбавлення волі.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва, інформує Цензор.НЕТ.
"Ми встановили, що правопорушниця в підземному переході помітила чоловіка, у якого на плечі висіла сумка. Вона простежила за ним, а потім вкрала гаманець, у якому були 450 євро і 4000 гривень. Після перегляду записів із відеокамер системи "Безпечне місто" в ході оперативно-розшукових заходів зловмисницю затримано. Це - уродженка Закарпатської області, 2000 року народження", - розповіла слідчий відділення поліції №4 Олександра Кравчук.
Справу розслідують за статтею про крадіжку. Злодійці загрожує до 3 років позбавлення волі.
Топ коментарі
+63 Димитрий CrimeaBandera
показати весь коментар
04.08.2021 17:40 Відповісти Посилання +26 Владимир Николенко #234291
показати весь коментар
04.08.2021 17:44 Відповісти Посилання +11 Marianna #450941
показати весь коментар
04.08.2021 18:06 Відповісти Посилання 